Ogłoszenia duszpasterskie na XX Niedzielę Zwykłą (18 VIII 2013 r.)

1. Wszystkim, którzy wyszli na powitanie pielgrzymki, wspierali Pielgrzymów oraz angażowali się w jej zorganizowanie wyrażamy nasze uznanie i serdeczną podziękę: Bóg zapłać.

2. Jest nowy numer Opiekuna, Gościa Niedzielnego, Przewodnika Katolickiego, WPiS – u, Naszej Arki, Cudów i Łask Bożych, Miłujcie się, Apostolstwa Chorych. Dla młodzieży Mały Gość Niedzielny. Są wartościowe książki m.in. Czyściec istnieje naprawdę!, Ze względu na Ciebie i inne książki o wierze w Chrystusa w świecie islamu, kalendarze diecezjalne na 2014 r. z których dochód jest na utrzymanie seminarium, kalendarze zdzierane i kieszonkowe dla młodzieży z wyd. Drogi, perełki. Są jeszcze książki do religii dla kl. I i IV szkoły podstawowej.

3. Już dziś informujemy, ze dożynki parafialne będziemy obchodzić razem z dożynkami gminnymi 1 września.

4. W tym tygodniu nie ma Mszy św. w poniedziałek i piątek, a we wtorek, czwartek i sobotę nie ma Mszy św. rano, a w środę wieczorem.

5. Serdeczne Bóg zapłać  za ofiary złożone na prace w parafii: pp. Teresie i Piotrowi Janiakom z Cieni Pierwszej, p. Andrzejowi Kołomeckiemu z ul. Piaskowej, pp. Ewie i Henrykowi z ul. Kościuszki, bezimiennie też z ul. Kościuszki. Serdeczna podzięka dla p. Eugeniusza Wisieckiego za fachowe odnowienie Krzyża misyjnego.

6. W środę po Mszy św. rano grupa dzieci i młodzieży wyjeżdża z ks. Arkadiuszem na letni wypoczynek. Jeśliby ktoś z sadowników i ogrodników chciał grupie wyjeżdżającej podarować owoce, warzywa to proszę to dostarczyć albo do ks. Arkadiusza w przeddzień lub rano po Mszy św. prosto do autokaru.