OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ XXIII OKRESU ZWYKŁEGO (8 IX 2024 r.)

1.  W piątek 13 września po mszy św. o g. 1800serdecznie zapraszamy na nabożeństwo Różańca Fatimskiego. Po Mszy św. i różańcu spotkanie z rodzicami dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. Porządek Mszy św. w tym tygodniu wywieszony w gablotce parafialnej. W poniedziałek 9 września Kancelaria parafialna nieczynna!

2.     W sobotę 14 września w święto Podwyższenia Krzyża Świętego nabożeństwo do Miłosierdzia Bożegoi Msza św. na CMENTARZU GRZEBALNYM za drogich naszemu sercu Zmarłych o godz. 1800!!! Dziękujemy Bogu za dar Ich życia i za dobro, które dzięki nim stało się naszym udziałem: ubolewamy nad tym, że od nas odeszli, ale radujemy się, żeśmy mogli ich mieć, i dziękujemy Bogu, że nadal są blisko nas.

3.      Jest prasa katolicka: nowy nr Opiekuna, Niedzieli a dla dzieci Anioł Stróż. Warto sięgnąć do książeczki Bóg w swoich sakramentach, która ułatwia nam bardziej dojrzalsze przeżywanie sakramentów.

4.     W tym tygodniu dzieci z klas 2 i 3 oddają do wglądu p. katechetce zeszyty z naklejkami, które w minionym roku co niedzielę otrzymywały w kościele. Po ich sprawdzeniu p. Katechetka odda je dzieciom.

5.         Po mszy św. ucałowanie relikwii bł. Franciszka Stryjasa, katechety, męczennika Eucharystii, zamordowanego przez Niemców za przygotowywanie dzieci do I-szej Komunii św. Prośmy za Jego wstawiennictwem o Boże błogosławieństwo zarówno dla katechetów jak i katechizowanych dzieci i młodzieży.

7.         W przyszłą niedzielę będziemy gościli polskiego misjonarza z Afryki z Malawi, który wygłosi nam homilie misyjne na wszystkich mszach a następnie po mszach św. będą zbierane ofiary na potrzeby misji w Malawi, gdzie pracuje o. Czesław.