Ogłoszenia duszpastersie na XIII Niedzielę Zwykłą (1 VII 2012 r.)

 

1. Korzystającym z wakacji i urlopów życzymy radosnego wypoczynku przeżywanego w przyjaźni z Bogiem. Wczasowiczom i rolnikom  życzymy dobrej pogody sprzyjającej wypoczynkowi i trudnej pracy żniwnej. Prośmy Pana Boga o błogosławieństwo w żniwach, by nikomu nie zabrakło chleba. Do modlitwy w tej intencji zapraszamy także w czwartek na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

 

2. W czasie wakacji Kancelaria Parafialna czynna we wtorki i czwartki w godz. 1700 – 1745 oraz w soboty w godz.900 – 945.

 

3. Jest do nabycia nowy numer Opiekuna, Gościa NiedzielnegoPrzewodnika Katolickiego, Naszej ArkiMiłujcie się, Sygnałów troski, Wpisu w którym warto zwrócić uwagę na wspomnienia z łagrów abp Kowna. Dla młodzieży jest wakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego z dodatkiem sportowym i plakatem drużyny narodowej. Dla dzieci jest Ola i Jaś, Anioł Stróż. Z katolickiego wydawnictwa Droga jest kieszonkowy kalendarz dla młodzieży na Nowy 2013 Rok. Wśród interesujących książek warto zwrócić uwagę na pozycje: Jak osiągnąć szczęście, Tatusiada.

 

4. W tym tygodniu Msze św. w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i sobotę wieczorem o g. 1800. W tym tygodniu Pierwszy Piątek miesiąca. Msze św. o g. 7001700 dla dzieci i o g. 1800. Dla dzieci spowiedź od g. 1600 – prosimy rodziców, by z racji wakacji szczególniej przypomnieli dzieciom o  Pierwszym Piątku miesiąca.

 

5. W przyszłą niedzielę będzie można wesprzeć organizowany dla młodzieży wyjazd wakacyjny przez ks. Arkadiusza, składając ofiary do puszek przed świątynią – Bóg zapłać.

 

6. Dziękując Bogu za dar konsekrowanej świątyni zaprośmy na Mszę św. 9 lipca na g. 1745 krewnych, znajomych, kolegów i przyjaciół. Dzięki Radiu Maryja i Telewizji Trwam w tę radość włączą się radiosłuchacze i telewidzowie z Polski i Polonii. Niech wypełniona świątynia mówi światu o radości wiary Parafian opatóweckiej ziemi i gościnności naszej małej Ojczyzny.

 

7. U p. Andrzeja można zamawiać płyty z nagraniem uroczystość 100-lecia konsekracji kościoła. Zdjęcia są w zakładzie fotograficznym, gdzie można dokonać wyboru i je nabyć.