OGŁOSZENIA NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (30 VII 2024 r.)

     Wszystkim, odpoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy pięknej pogody i pogłębienia przyjaźni z Bogiem przy korzystaniu z wypoczynku na łonie przyrody. Pracującym zaś na roli i w innych zakładach pracy życzymy Bożego błogosławieństwa i obfitych owoców swego wysiłku. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi. 

 

2.      Jest do nabycia prasa katolicka: nowy nr Opiekuna,Niedzieli, Stasia,Anioła Stróża z płytą CD, Trwajcie w miłości (warto zwrócić uwagę m.in. na następujące artykuły: Nawrócenie wielkiego mistrza masonerii, Strategia masonerii w walce z Kościołem katolickim, Lekarstwo nieśmiertelności, Gangster poznaje Jezusa, Nathan – nauczyciel miłości, Zło dobrem zwyciężaji in.

 

3.                Msze św. w tym tygodniu według wywieszonego w gablotce planu. W Pierwszy Piątek miesiąca msze św.: rano o godz. 700 jako wynagradzająca Bożemu Sercu za grzechu parafii. a po południu o godz. 1700. Spowiedź rano przed mszą św. a po południu od godz. 1600.

 

4.          Prosimy o zgłoszenie do kancelarii parafialnej adresów małżonków, którzy przeżywają w tym roku 25-lecie i 50-lecie sakramentu małżeństwa (imiona i nazwiska jubilatów, datę ślubu, adres zamieszkania, parafię zawarcia związku małżeńskiego). Zgłoszeni Jubilaci otrzymają  zaproszenie na diecezjalną pielgrzymkę srebrnych i złotych jubilatów sakramentu małżeństwa do Narodowego Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu, która odbędzie się w sobotę 21 września 2024 roku.

 

5.                W przyszłą niedzielę modlimy się na mszy św. o godz. 1000 o dobre urodzaje.

 

6.                Kancelaria Parafialna w ciągu wakacji jest czynna we wtorki  i  czwartki od godz. 1700 do 1745, aw soboty od godz. 900do945.

 

7.                                    Bóg zapłać za ofiary złożone na tace w ubiegłą niedzielę w wysokości 8808 zł. i 49gr. Zarezerwowałem 10 ton ekogroszku, które kosztują 13500 zł.                                                            Proboszcz