OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE W V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ ( 7 V 2023 r.)

1.           Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych czy to w świątyni czy to przy przydrożnej kapliczce, czy też w domu. 13 maja w sobotę pierwszy w tym roku Różaniec Fatimski po mszy św. wieczorowej – serdecznie zapraszamy!

2.         W poniedziałek 8 maja uroczystość św. Stanisława BM, głównego patrona Polski. Za Jego wstawiennictwem prośmy o błogosławieństwo Boże dla Ojczyzny, o pokój, by wojna z Ukrainy nie rozprzestrzeniła się na nasz kraj, by nie doszło  nie doszło do wojny nuklearnej, Bóg nie dopuścił do klęski głodu; prośmy o błogosławieństwo dla rządzących Państwem, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. Nabożeństwo majowe ofiarujemy
w intencji Ojczyzny.

3.           8maja J.E. Ksiądz Biskup Stanisław Napierała obchodzi imieniny. Dostojnego  Solenizanta polecamy modlitwom wiernych.

4.           Jest do nabycia prasa katolicka nowy nr Opiekuna, Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Trwajcie w miłości(Nawrócenie ateisty, Przeżyliśmy kryzys małżeński, Jak pielęgnować miłość małżeńską), WPIS-u, Anioła Stróża. Są książki o tematyce religijnej – warto zwrócić uwagę na książkę: Dialog serc. Rozważania wezwań Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

5.           W gablotce jest plakat o pielgrzymce rowerowej 4 czerwca do sanktuarium św. Józefa. Jest także plakat o możliwości bezpłatnego badania wzroku 18 maja w Opto – Busie na parkingu przychodni: Humieja & Pokojowy. Zainteresowanych odsyłamy do lektury plakatów.

6.           Dnia 3 czerwca br. organizujemy wyjazd na spotkanie młodych na Polach Lednickich. Koszt 50 zł. Szczegóły i zapisy u ks. Grzegorza.

7.            W poniedziałek i w sobotę Kancelaria Parafialna nieczynna!