Ogłoszenia duszpasterskie na X Niedzielę Zwykłą Uroczystość Odpustu Najświętszego Serca Pana Jezusa (9 VI 2013 r.)

1. W czwartek 13 czerwca na g. 1800zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwo Różańca Fatimskiego.

2. Jest prasa katolicka Opiekun, Gość Niedzielny z płytą dvd, Miłujcie się, Przewodnik Katolicki,  Apostolstwo Chorych, Nasza Arka, Cuda i Łaski, WPiS, Tak Rodzinie. Dla dzieci jest Ola i Jaś, Promyczek Dobraz dołączonym doń balonikiem, Strzeże mnie Anioł Stróż do książeczki dołączona jest odblaskowa naklejka, którą można nakleić np. na kask, rower, plecak, biurko. Dla młodzieży Mały Gość Niedzielnyz filmem o św. Janie Bosko, Wzrastanie. Są interesujące pozycje książkowe.

3. W dn. 21 – 26 sierpnia organizujemy autokarowy  wyjazd wakacyjny dla dzieci od kl. czwartej i dla młodzieży nad morze do miejscowości Podczele k/ Kołobrzegu. Całkowity koszt 460 zł. Informacje szczegółowe u ks. Arkadiusza.

4. W poniedziałek i czwartek nie ma Mszy św. rano. W piątek o g. 1900 Msza św. dla młodzieży w kaplicy św. Anny.

5. W przyszłą niedzielę przed kościołem składamy ofiary do puszek na KUL – Bóg zapłać.

6. W zakładzie fotograficznym p. Marka Gruszki można odbierać zdjęcia i kasety z uroczystości Pierwszej Komunii św.

7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na prace w parafii p. Dorocie Annie z ul. Ogrodowej i pp.  Danucie i Remigiuszowi Dziedzicom z Rogatki.