Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (19 V 2013 r.)

1. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian, a szczególnie dzieci i młodzież do uczestnictwa w nabożeństwach majowych.

2. Dziś w roku liturgicznym zakończenie okresu wielkanocnego. Jutro w święto NMP Matki Kościoła Msze św. w świątyni o g. 800 i 1000 z nabożeństwem majowym. Na cmentarzu grzebalnym Msza św. o g. 1900!!! za drogich naszemu sercu Zmarłych – zapraszamy do wspólnoty modlitwy przy grobach naszych Bliskich.

3. W sobotę 25 maja o g. 900 nabożeństwo pokutne dla dzieci i rodziców z racji I-szej Komunii św. Kancelaria parafialna w tym dniu nieczynna. W niedzielę 26 V na Mszy św. o g. 1000 uroczystość Pierwszej Komunii św. Uprzejmie prosimy, by wierni uczestniczący we Mszy św. o g. 1000 zechcieli przyjść na msze św. o innej godzinie. Do świątyni wraz z dziećmi wejdą tylko rodzice i osoby przez nich wskazane. W tym dniu nabożeństwo majowe ofiarujemy w intencji naszych Mam: Żyjących i Zmarłych.

4.   Jest prasa katolicka Opiekun, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Przewodnik Katolicki,  Apostolstwo Chorych, Nasza Arka, Cuda i Łaski, nowy nr WPiSw którym warto zwrócić uwagę na m.in. art. Gdy miłość Ojczyzny gaśnie, Producent katolicki w Hollywoodzie ma bardzo trudne zadanie. Dla dzieci jest Ola i Jaś, Promyczek Dobra z Przewodnikiem Jasnogórskim, Strzeże mnie Anioł Stróż do książeczki dołączona jest odblaskowa naklejka, którą można nakleić np. na kask, rower, plecak, biurko. Dla młodzieży Mały Gość Niedzielny, Wzrastanie. Są interesujące pozycje m.in. Jezuita. Papież Franciszek. Wywiad rzeka z Jorge Bergolio, Cudownie być Mamą!, Dzienniczek Siostry Faustyny, i inne.

5. W piątek Msza św. dla młodzieży w parafii Chełmce o godz. 1900

6. Już dziś informujemy, że 1 czerwca o g. 1300 zapraszamy na Mszę św. dla motocyklistów w czasie której będzie grał bluesowy zespół muzyczny.