OGŁOSZENIA NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (4 VII 2021 r.)

1.     Wszystkim, odpoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy pięknej pogody i pogłębienia przyjaźni z Bogiem przy korzystaniu z wypoczynku na łonie przyrody. Pracującym zaś na roli i w innych zakładach pracy życzymy Bożego błogosławieństwa i obfitych owoców swego wysiłku. Obfitości Bożego błogosławieństwa!

2.       Jest do nabycia prasa katolicka: Opiekunze zmianami personalnymi w diecezji,Niedziela, Gość Niedzielny, Anioł Stróżz plakatem i płytą CD, Tęcza, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się, Misje dzisiaj i inne. Są interesujące książki m.in. Modlitwy do Serca Jezusa, i inne.

3.        Msze św. w tym tygodniu według wywieszonego w gablotce planu.

4.          Na stronie internetowej parafii (zakładki: · Pomoc dla Diecezji Bouar, · Pielgrzymka szlakiem ks. kard. S.Wyszyńskiego)mamy plan pielgrzymki szlakiem ks. kard. Stefana Wyszyńskiego oraz prośbę o pomoc dla Diecezji Bouar w Republice Środkowej Afryki. Zainteresowanych zachęcam do lektury i skorzystania z propozycji pielgrzymki a zatroskanych o misje proszę o włączenie się w pomoc dla diecezji Bouar. Więcej o tej pomocy powiemy w przyszłą niedzielę w czasie której złożymy ofiary do puszek na pomoc naszym potrzebującym Siostrom i Braciom we wspomnianej diecezji, za co już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać. Proszę przeczytać zarówno prośbę o pomoc, jak i list bpa Gucwy do Pasterza naszej Diecezji.

5.          Od 6 lipca do 5 sierpnia będą trwały w kancelarii parafialnej w godzinach jej otwarcia zapisy na pieszą pielgrzymkę z Opatówka do Częstochowy w Grupie Oliwkowej. W tym roku z naszą grupą pójdzie ks. dr Jose Maniparabil, który m.in. będzie głosił konferencje. Zachęcamy czujących się na siłach się na siłach a szczególnie młodzież do wzięcia udziału w pielgrzymce – Odwagi!, moi Drodzy.

6.     Osoby, które są chętne na pielgrzymkę rowerową do Gietrzwałdu proszone są na spotkanie organizacyjne we wtorek 6 lipca po mszy św. wieczorowej, godz. 1830