INTENCJE MSZALNE: 22 — 28 II 2021r.

22 II

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Czwartek  25 II 2021, godz. 18 00

Intencje ogólne:

O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, o pokój społeczny i Boże błogosławieństwo dla rządzących krajem, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. O szybkie ustanie pandemii. O Boże błogosławieństwo dla pracowników służby zdrowia: lekarzy, pielęgniarek, personelu pomocniczego, wolontariuszy, służb mundurowych, by jak najlepiej spełnili obowiązki stanu, służąc Bogu i bliźnim. O Boże błogosławieństwo dla chorych naszych Parafian, chorych przebywających w szpitalach, szczególnie doświadczonych korona wirusem, by Bóg dał im cierpliwość w chorobie i przywrócił upragnione zdrowie.

O opiekę i błogosławieństwo Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Anety, Amelki, Włodzimierza, Kazimiery, Mirosława. Z podziękowaniem za odzyskane zdrowie i z prośbą o błogosławieństwo dla rodziny.

Za zmarłych:

bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Jana Anklewicza, Bogusława Adamusa, Józefa Dębińskiego, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, Zenona Banasiaka, siostrę Władysławę, siostrę Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, ofiary II wojny światowej i za Powstańców Warszawskich a wśród nich por. Annę Hołubowicz-Gadkowską.

Modlimy się za zmarłych: Krzysztofa Bogaczyńskiego, Piotra Krystyniaka, Eugeniusza i Zofię Dybiochów, Jerzego Mańkę, Stefanię Lintner, Elżbietę Jaśkiewicz, Jadwigę Janik,  Józefa Pasika, Adama Juszczaka, Iwonę Gruszkę, Zygmunta Ignaczaka, Marzenę Hendrysiak, Dariusza i Romualda Juszczaków, Stanisława Małeckiego, Jadwigę Nowak, Stanisława Kasperka, Mieczysława Klibra, Stanisława Kaciupę, Zofię Nowak, Stanisława Zimnego, Eugeniusza Pogońskiego, Mirosławę Tylczyńską, Hipolita Jasiorskiego, Barbarę Kuś, Sabinę Ketner, Macieja Marszała, Sylwestra Dobroszczyka, Mieczysława Zimnego, Bolesławę Braszak, Helenę Bąk, Marię i Aleksandra Antkowiaków, Jacka Wojtaszka, Jerzego Kasprzaka, Hieronima Kupaja, Józefa Gibusa, Barbarę Grzelaczyk, Pierra Olignego (czyt. Oliniego), Stefanię Cierniak, Mirosława Wanata, Dawida Małeckiego, Władysława Warszewskiego, Zenonę Żebrowską, Krystynę Pawlic, Stefana Waldemara Mosińskiego, Wandę Malec, Irenę i Zenona Fitów,  Jadwigę Ciuruś, Leszka Kowalika, Leokadię Sondej, oczyszczających się w czyśćcu.