Intencje Mszalne 18 II - 24 II 2013

1) †  Wincenty Wawrzyniak

2)   Kazimierz Karolewski

Droga Krzyżowaa po nabożeństwie Msza św. za

1)Emilię Karczewską –  i wnuczki Wioletty z rodz.

2) Stefana Ugornego – int. chrześniaka Zbigniewa z rodziną

21 II

2013 r.

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne: O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za Ofiarodawców na remonty naszej świątyni i o Boże błogosławieństwo w prowadzonych pracach.
O cierpliwość w chorobie i powrót do zdrowia dla Sabiny.

Za zmarłych: bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego oraz kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego,  Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Władysława Olejniczaka, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Ku­rzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Jarosława Włodarza, Wiktora Baranowskiego, s. Władysławę, s. Charitas, Annę Hołubowicz – Gadkowską, poległych w II wojnie światowej, pomordowanych w obozach koncentracyjnych i łagrach sowieckich, Justynę Marchwacką, Janinę Marchwacką, Grzegorza Dziedzica, Ryszarda Dziedzica, Michała Janiaka, Marka Klińskiego, Zbigniewa Rajcę, Józefa Zimnego, Edwarda Juszczaka, Mariannę Zimną, Jerzego Witczaka, Mirosławę Piechotę, Cecylię Grześkowiak,  Stefana Ugornego, Ryszarda Jasiorskiego, Stefanię i Aleksandra Góreckich, Ewę Drobnik, Danutę Łukaszczyk, Mirosława Włodarza, Macieja Woźniaka, Stanisława Litwę, Józefa Manię, Łukasza Faworskiego, Zofię Korzepską, Wandę i Jana Zimnych, Helenę Miklas, Stanisławę Juszczak, Janinę Lintner, Jana Przybyła, Andrzeja Pilasa, Mieczysława Karasińskiego, Stanisława Stanisławskiego, Stanisławę Kończyńską, Marię Kopeć, Władysława Warpechowskiego, Jadwigę Brodziak, Józefa Króla, Krzysztofa Króla, Stanisławę Foltyńską, Henryka Marciniaka, Stanisława Wienca, Ricardo Kalenska, Józefa i Józefę, Walerię i Stanisława, Jana, Annę i Ryszarda Czamarów, Kazimierza Demskiego, Helenę, Kazimierę i Mariannę Nerki, Wandę Biernat, Zofię i Józefa Zawieruchów, Stefanię Mojsa, Marię Daniłowicz, Helenę i Stefana Andrzejaków, Zbigniewa Dziedzica, Annę Ochlik, Helenę i Jana Tomaszewskich, Marię, Kazimierza i Jerzego Urbańskich, Józefa Biegańskiego, Alfredę i Stefana Cieślaków, Felicję i Jana Marszałków, Irenę Nurkowską, Leokadię i Józefa Lubeckich, Weronikę Kędzierską, Alicję Żulicką, Józefa i Helenę Kujawów, Kazimierę i Leona Żulickich, Annę i Konstantego Zimnych, Sabinę Drobnik, Ryszarda Kicińskiego, Stefana Augustyniaka, Marię Sadowską, Mariannę Kralińską, Stanisława Augustyniaka, Stefana i Krzysztofa Nosalów, Mariana i Annę Bonysiaków, Stanisława Knopa, Janinę Przybylską, Andrzeja Pogorzelca, Stanisławę i Józefa Podkowskich, Marię i Andrzeja Przepiórków, Antoninę i Jana Kusiów, Dorotę i Michała Stanisławskich, Leokadię i Jana Szczepaniaków, Stefana Wysotę, Józefa Kowalskiego, r. Kowalskich, Jeziornych i Kazusiów, Mariannę, Franciszka, Katarzynę i Józefa Juszczaków, Stanisławę, Nepomucena, Jana, Krystynę, Mieczysława Michalaków, Stanisławę i Józefa Chwirałów, Antoninę Jabłońską, Annę Jabłońską, Józefa Grzegorka, Zygmunta Andrzejewskiego, Paulinę i Stanisława Michalaków, Mirosława Wanata, Janinę Jakubczak, Kazimierza Pytlińskiego, Piotra Marciniaka, Stanisławę Szuletę, Marię Gałach, Kazimierza Wróblewskiego, Annę i Stanisława Dogielskich,  Władysławę Piechotę, Mariannę i Bronisława Pilarczyków, zm.
w czyśćcu cierpiących.