INTENCJE MSZALNE 23 XI — 29 XI 2020r.

23 XI

Droga Krzyżowa – prowadzi Grupa O. Pio

28 XI

Zdzisława, Stanisława i Andrzeja

1)   Bronisława, Jadwigę Janik, rodz. Janików i Grześkowiaków, Stanisława Nogaja

2)   Danielę Wawrzyniak

Adwentu

1 XII

Martę Olkowicz – int. wnuka Rafała z żoną i synem

Za PARAFIAN

(chrzest)

Anielę i Józefa Zepów

1)    Andrzeja, Piotra, Barbarę i Lucjana

2)    Andrzeja, Stanisława i Zdzisława

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Czwartek  26 XI 2020, godz. 1800

Intencje ogólne:

O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, o pokój społeczny i Boże błogosławieństwo dla rządzących krajem, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie.

O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Gabrysi, Anety, Włodzimierza, Tomasza, Reginy. O Boże błogosławieństwo dla Tobiasza i jego rodziców.

Za zmarłych:

bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Jana Anklewicza, Bogusława Adamusa, Józefa Dębińskiego, Janusza Gozdalika, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych, ofiary II wojny światowej i za Powstańców Warszawskich a wśród nich por. Annę Hołubowicz-Gadkowską.

Modlimy się za zmarłych:  Zbigniewa Kłysza, Antoniego Zimnego, Grzegorza Olczaka, Krzysztofa Bogaczyńskiego, Pawła Tomaszewskiego, Piotra Krystyniaka, Jadwigę Łańduch, Jadwigę Wolf, Eugeniusza i Zofię Dybiochów, Józefa Frankiewicza, Joannę Jurecką, Jana Manię, Zbigniewa Szafarza, Jerzego Mańkę, Stefanię Lintner, Michalinę Sobocką, Leszka Iwasieczko, Stanisława Zgardę, Jerzego Smala, Grzegorza Sztanderę,  Elżbietę Jaśkiewicz, Jadwigę Janik,  Stanisławę Banasiak, Genowefę i Jana Juszczaków, Bożenę i Władysława  Nawrockich, Lecha Stobienię, Jana Litwę, Józefa Pasika, Zdzisława Grzelaczyka, Adama Juszczaka, Ewę Dąbrowską, Iwonę Gruszkę, Zygmunta Ignaczaka, Bolesławę Nawrot, Marzenę Hendrysiak, Jana Wojcieszaka, Dariusza i Romualda Juszczaków, Czesławę i Zygmunta Mielcarków, Stanisława Małeckiego, Jadwigę Nowak, Stanisława Kasperka, Mieczysława Klibra, Halinę Roszczak, Stanisława Kaciupę, Zofię Nowak, Stanisława Zimnego, Eugeniusza Pogońskiego, Czesława Prusa, Mirosławę Tylczyńską, Irenę i Zenona Fitów, Józefę i Józefa Szychtów,  Janinę i Andrzeja  Pogorzelców, Sabinę i Leszka Reksów, Sylwestra i Eugeniusza Lintnerów, Krystynę i Tadeusza Rutkowskich, Krystynę, Stefanię i Adama Woźniaków, Helenę i Józefa Plotów, Bronisława Krawczyka, Jadwigę Ciuruś, Leszka Kowalika, Pelagię, Józefa, Piotra i rodzinę Jarychów, Mariannę Józefa, Leona i rodzinę Litwów, Czesława Szymczaka, Henryka Pawlaka, Irenę Molka,  Sławomira Jaszka, Jana Bogaczyńskiego, Krystynę Zawadzką, Jana Gałęzkę,   oczyszczających się w czyśćcu.