INTENCJE MSZALNE: 31 VIII — 6 IX 2020 r.

31 VIII

Marię Bogaczyńską

O Boże błogosławieństwo dla dzieci i młodzieży oraz Nauczycieli i Rodziców w Nowym 2020/21 Roku szkolnym

1 IX

Nie ma Mszy św.

Bronisława Krawczyka – int. wnuków Bartłomieja i Jakuba

2 IX

Bronisława Balcerczyka – int. pracowników muzeum Historii Przemysłu
w Opatówku z racji imienin

Andrzeja Pogorzelca i jego żonę Janinę

3 IX

Nie ma Mszy św.

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

1) Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

2)    Olga Far

Pierwszy Piątek miesiąca

4 IX

Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy parafii

Adama Juszczaka – int. koleżanek i kolegów z Panią Wychowawczynią i Rodzicami kolega Antka

5 IX

Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za zniewagi Jej wyrządzonei wyrządzane

O Boże błogosław. dla nowożeńców: Anny Zimnej i Marka Kuświka

Jolantę, Stefana, Mirosława, ks. Jarosława Włodarzów, Edytę i Zdzisława Balcerzyk

XXIII

Okresu Zwykłego

6 IX

1)  Tomasza i Zenona Niewiesiów, Helenę i Stanisława Kopciów

2)   Sabinę Drobnik w 10 rocz. śmierci oraz jej męża Jana i o Boże błogosławieństwo dla ich córki Agnieszki

Za PARAFIAN i dziękczynienie za tegoroczne żniwa

( chrzest )

Stefana w 8 rocz. śmierci i zm. z rodz. Ugornych

1)   Michała Świeca

2)   Stefana, Sabinę i Michała Sobierajów

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Czwartek  3 IX 2020, godz. 1800

Intencje ogólne:

O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, dla p. Prezydenta i rządu, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie.

O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Gabrysi, Anety, Ewy, Włodzimierza, Amelki. O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla matki i dziecka.

Za zmarłych:

bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych, ofiary II wojny światowej i za Powstańców Warszawskich a wśród nich por. Annę Hołubowicz-Gadkowską.

Modlimy się za zmarłych: Zbigniewa Kłysza, Jana Sztanderę, Antoniego Zimnego, Grzegorza Olczaka, Zdzisława Gruszkę, Krzysztofa Bogaczyńskiego, Pawła Tomaszewskiego, Stanisławę Cieślak, Krystynę, Stefanię i Adama Woźniaków, Helenę i Józefa Plotów, Bronisława Krawczyka, Grzegorza Lewandowskiego, Piotra Krystyniaka, Jadwigę Łańduch,  Jadwigę Wolf, Eugeniusza i Zofię Dybiochów, Józefa Frankiewicza, Danielę Wawrzyniak, Joannę Jurecką, Jana Manię, Leszka Wojciechowskiego, Sabinę Bąkowską, Zbigniewa Szafarza, Wojciecha Wejmana, Jerzego Mańkę, Stefanię Lintner, Teresę Rybkę, Michalinę Sobocką, Leszka Iwasieczko, Stanisława Zgardę, Jerzego Smala, Grzegorza Sztanderę, Ewę Rembiszewska, Elżbietę Jaśkiewicz, Jadwigę Janik,  Stanisławę Banasiak, Genowefę i Jana Juszczaków, Eugeniusza Sowę, Bożenę i Władysława  Nawrockich, Mirosławę Gawłowicz, Lecha Stobienię, Jana Litwę, Józefa Pasika, Edmunda Pawłowskiego, Zdzisława Grzelaczyka, Macieja Karamuckiego, Adama Juszczaka, Ewę Dąbrowską, Iwonę Gruszke, Zygmunta Ignaczaka, Bolesławę Nawrot, Marzenę Hendrysiak, Irenę Fita, Józefę i Józefa Szychtów, Jadwigę Ciuruś, Leszka Kowalika, Krzysztofa Kicińskiego, Ryszarda Kicińskiego, Mariannę Bąkowską, Halinę Woźniak, Macieja Goleszyńskiego, Marię Janiszewską, Józefa Balcerzyka, Mariannę Teresę Janiak,  zmarłych z rodziny Jarychów i Litwów, za oczyszczających się w czyśćcu.