INTENCJE MSZALNE: 22 VI — 28 VI 2020 r.

22 VI

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Czwartek  25 VI 2020, godz. 1800

Intencje ogólne:

O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, dla p. Prezydenta i rządu, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie.

O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki, Moniki i Joanny. O zdrowie dla Gabrysi, Anety, Leszka, Włodzimierza, Iwony i Anny. O łaskę pojednania z Bogiem dla Ireny. O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla matki i dziecka.

Za zmarłych:

bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych, ofiary II wojny światowej i za Powstańców Warszawskich a wśród nich por. Annę Hołubowicz-Gadkowską. Polecamy zmarłych powierzonych naszym modlitwom: Helenę Gieszczyńską, Zbigniewa Kłysza, Jana Łańducha, Stanisława Nurka, Jadwigę Biegańską, Ireneusza Wichłacza, Jana Sztanderę, Antoniego Zimnego, Grzegorza Olczaka, Zdzisława Gruszkę, Krzysztofa Bogaczyńskiego, Pawła Tomaszewskiego, Janinę Grzesiak, Stanisławę Cieślak, Edwarda i Olgę Far, Krystynę, Stefanię i Adama Woźniaków, Helenę i Józefa Plotów, Janinę i Klemensa Krawczykowskich, Marię Marczak, Grzegorza Lewandowskiego, Piotra Krystyniaka, Jadwigę Łańduch, Teresę i Józefa Klimków, Jadwigę Wolf, Eugeniusza i Zofię Dybiochów, Józefa Frankiewicza, Ireneusza Słowińskiego, Janinę i Andrzeja  Pogorzelców, Sabinę i Leszka Reksów, Danielę Wawrzyniak, Joannę Jurecką, Bogumiła Kaletę, Andrzeja Graczyka, Jana Manię, Leszka Wojciechowskiego, Bronisławę Balcerczyk, Sabinę Bąkowską, Helenę Kuś, Zbigniewa Szafarza, Wojciecha Wejmana, Stefanię Żurawik, Jerzego Mańkę, Stefanię Lintner, Teresę Rybkę, Michalinę Sobocką, Leszka Iwasieczko, Stanisława Zgardę, Jerzego Smala, Grzegorza Sztanderę, Ewę Rembiszewska, Elżbietę Jaśkiewicz, Jadwigę Janik,   Jadwigę Ciuruś, Leszka Kowalika, Krzysztofa Kicińskiego, Czesławę Franc, Janinę i Stanisława Szymańskich, Martę, Grzegorza, Andrzeja i Wacława Frankiewiczów, Wandę Ruch, Mariana Felczyka,  za oczyszczających się w czyśćcu.