Intencje Mszalne 7 I - 13 I 2013

Poniedziałek  7 I  2013 r.

g.  700   —        1)  Grzegorza Płóciennika

2)  Ryszarda Karalusa

3)  Adama Sorokę                

 

Wtorek  8  I  2013 r.

g.  700   —        1)  Mariannę Zimną

2)  Jerzego Witczaka

3)  Edwarda Juszczaka          

 

Środa  9  I  2013 r.

g.  700   —   1)  †  Danielę Błażejewską

2)  †  Marka Klińskiego – i. brata Piotra z dziećmi

3)  †  Mirosławę Piechotę         

 

Czwartek  10 I  2013 r.

g.   700          —   1)Irenę Młynek

2)Grzegorza Płóciennika

g. 1800         —   Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

Intencja z próśb z nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego.     

 

Piątek 11 I 2013 r.

g.  700   —   1)  Teodozję i Stanisława Lisów

2)  Mariannę Zimną

3)  Jerzego Witczaka

 

Sobota  12 I  2013 r.

g.   700          —   1) †  Ireneusza Kaczmarka  

2) †  Danielę Błażejewską

g. 1800         —  1) †  Janinę Piasecką

2) †  Danutę Nowakowską w 2 rocz. śmierci 

 

13 I 2013 r.  —  Niedziela Chrztu Pańskiego

g.   800       —     Józefa, Mariannę i Franciszka Dulebów

g. 1000      —   1)  Za Parafian  (chrzest)

2)  W intencji Ks. Arkadiusza z Racji Imienin – intencja Żywego Różańca

I – sza grupa  dzieci pierwszokomunijnych odnawia przyrzeczenia chrzcielne

g. 1200       —   †  Wandę Zimną w 1 rocz. śmierci , Jana, Renatę, Władysławę i Józefa Zimnych – i. córki  i syna z rodziną

II –sza grupa  dzieci pierwszokomunijnych odnawia przyrzeczenia chrzcielne

g. 1700    —     Mieczysławę, Józefa i Kazimierza Rogo, Marię, Mieczysława Jamrozińskich, Jadwigę, Antoniego Łutosławskich

 Czwartek

10 I

2013 r.

 

1800

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne: O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za Ofiarodawców na remonty naszej świątyni i o Boże błogosławieństwo w prowadzonych pracach.

Za zmarłych: bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego oraz kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Zygmunta Durczyńskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Stanisława Kubickiego, Mariana Marguża, Władysława Olejniczaka, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Ku­rzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Jarosława Włodarza, Wiktora Baranowskiego, Marka Kulawinka, s. Władysławę, s. Charitas, Annę Hołubowicz – Gadkowską, poległych w czasie II wojny światowej, pomordowanych w obozach koncentracyjnych i łagrach sowieckich, Justynę Marchwacką, Janinę Marchwacką, Grzegorza Dziedzica, Ryszarda Dziedzica, Michała Janiaka, Mariana Henka, Danielę Błażejewską, Marka Klińskiego, Zbigniewa Rajcę, Józefa Zimnego, Grzegorza Płóciennika, Edwarda Juszczaka, Mariannę Zimną, Jerzego Witczaka, Mirosławę Piechotę, Cecylię Grześkowiak, Wincentego Wawrzyniaka, Stefana Ugornego, Stefanię Krzywdę, Ryszarda Jasiorskiego, Stefanię Górecką, Ewę Drobnik, Danutę Łukaszczyk, Mirosława Włodarza, Macieja Woźniaka, Edmunda Burka, Stanisława Litwę, Józefa Manię, Łukasza Faworskiego, Józefa Barańskiego, Zofię Korzepską, Wandę i Jana Zimnych, Leszka Kępę, Helenę Miklas, Martę Frankiewicz, Stanisławę Juszczak, Janinę Lintner, Jana Przybyła, Ricardo Kalenska, Józefa i Józefę, Walerię i Stanisława, Jana, Annę i Ryszarda Czamarów, Kazimierza Demskiego, Helenę, Kazimierę i Mariannę Nerki, Wandę Biernat, Zofię i Józefa Zawieruchów, Stefanię Mojsa, Marię Daniłowicz, Helenę i Stefana Andrzejaków, Zbigniewa Dziedzica, Annę Ochlik, Helenę i Jana Tomaszewskich, Marię, Kazimierza i Jerzego Urbańskich, Józefa Biegańskiego, Alfredę i Stefana Cieślaków, Felicję i Jana Marszałków, Irenę Nurkowską, Leokadię i Józefa Lubeckich, Weronikę Kędzierską, Alicję Żulicką, Józefa i Helenę Kujawów, Kazimierę i Leona Żulickich, Annę i Konstantego Zimnych, Sabinę Drobnik, Ryszarda Kicińskiego, Stefana Augustyniaka, Stefana i Krzysztofa Nosalów, Mariana i Annę Bonysiaków, Stanisława Knopa, Andrzeja Pogorzelca, Stanisławę i Józefa Podkowskich, Marię i Andrzeja Przepiórków, Antoninę i Jana Kusiów, Dorotę i Michała Stanisławskich, Leokadię i Jana Szczepaniaków, Stefana Wysotę, Józefa Kowalskiego, r. Kowalskich, Jeziornych i Kazusiów, Mariannę, Franciszka, Katarzynę i Józefa Juszczaków, Stanisławę, Nepomucena, Jana, Krystynę, Mieczysława Michalaków, Stanisławę i Józefa Chwirałów, Antoninę Jabłońską, Annę Jabłońską, Józefa Grzegorka, Zygmunta Andrzejewskiego, Paulinę i Stanisława Michalaków, Mirosława Wanata, Janinę Jakubczak, Piotra Marciniaka,  Henryka Przepiórkę, Franciszka Bruzia, Janinę Kucharską, Stanisława Włodarza, Mieczysława Kubiaka,  zm. w czyśćcu cierpiących.