INTENCJE MSZALNE 6 I 2020 r. – 12 I 2020 r.

6 stycznia: Poniedziałek. Urocz. Objawienia Pańskiego

11 stycznia: Sobota

godz.   700     1)   Józefa Klibra

2)  Dariusza Górala

godz. 1800     Zdzisława Banasiaka w 4 rocz. śmierci i za Grzegorza Pawliczaka w 20 rocz. śmierci

12 stycznia: Niedziela chrztu pańskiego

godz.   800     Sabinę, Stefana, Michała Sobierajów

godz. 1000      Za Parafian
dnowienie przyrzeczeń Chrztu św.

godz. 1200     1)  O Boże błogosł. dla Miłosza z racji 18 rocznicy urodzin i dla Jego Najbliższych

2)   Janinę Jakubczak w 1 rocz. śmierci i za Jej męża Wacława

godz. 1700     Arkadiusza Stempniewskiego z racji Imienin i 1 rocz. śmierci

9 I

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne: O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, dla p. Prezydenta i rządu, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Anety i Włodzimierza.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych, ofiary II wojny światowej i za Powstańców Warszawskich a wśród nich por. Annę Hołubowicz-Gadkowską. Polecamy zmarłych powierzonych naszym modlitwom: Wandę Tułacz, Andrzeja Kwiatkowskiego, Danielę Sowę, Helenę Gieszczyńską, Zbigniewa Kłysza, Jana Łańducha, Eugenię Litwę, Stanisława Nurka, Irenę Andrzejak, Mariannę i Michała Janiaków, Jadwigę Biegańską, Józefa Klibra, Dariusza Górala, Ireneusza Wichłacza, Jana Sztanderę, Antoniego Zimnego, Grzegorza Olczaka, Zdzisława Gruszkę, Krzysztof Bogaczyńskiego, Pawła Tomaszewskiego, Teresę Antczak, Janinę Grzesiak, Damiana Michalskiego, Zenobię Łukaszczyk, Stanisława Grzesiaka, Stanisławę Cieślak, Edwarda i Olgę Far, Ryszarda Kasprzaka, Marię Bogaczyńską, Krystynę, Stefanię i Adama Woźniaków, Helenę i Józefa Plotów,  Janinę i Klemensa Krawczykowskich, Marię Marczak, Grzegorza Lewandowskiego, Piotra Krystyniaka, Jadwigę Łańduch, Teresę i Józefa Klimków, Jadwigę Wolf, Eugeniusza i Zofię Dybiochów, Janinę Chojnacką, Józefa Frankiewicza, Ireneusza Słowińskiego, Zdzisława Drobnika, Janinę Pogorzelec, Jadwigę Ciuruś, Leszka Kowalika, Krystynę Przyjazną, Marię Szymańską, zmarłych w czyśćcu cierpiących.