INTENCJE MSZALNE: 28 X — 3 XI 2019r.

Poniedziałek    28 X

g.  700             Nie ma Mszy św.

g.  1700          Różaniec. Wacława Tułacza w 2 rocz. śmierci – i. żony, syna Wacława i córki Krystyny z rodz.

Wtorek –  29 X

g.  1700          Różaniec.            Jadwigę Kowalkiewicz

Środa    30 X

g.  700             Nie ma Mszy św.

g.  1700        Różaniec.   Michała, Wiktorię, Marcina Szmajdzińskich, Reginę Jagielską

Czwartek –  31 X

g.  700  Danielę Sowę

g. 1700     Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego     Intencja z próśb z nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

Msza św. z uroczystości Wszystkich Świętych

Uroczystość Wszystkich Świętych

Pierwszy Piątek Miesiąca – 1 XI

g.800Teresę i Emila Zarzyckich

g.  1000         Helenę Gieszczyńską

g.  1400     Na Cmentarzu:  za Parafian

Dzień Zaduszny

Sobota – 2 X

g.  800            Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Jego Matce za zniewagi Im wyrządzone

g. 1100       Za wszystkich Wiernych Zmarłych

(Na tę Mszę św. rodziny Zmarłych w czasie od 1 XI 2018 r. do 1 XI 2019 r. przynoszą znicze, które w odpowiednim czasie, kiedy będą czytane nazwiska zmarłych przyniosą do Krzyża ustawionego przy ołtarzu)

1800   1)   Za Zmarłych z rodz. Czamarów, Winnowiczów i Demskich

2)  Za Zmarłych z rodz. Zakręt i Cieślaków

Diecezjalny Dzień  Adoracji Najświętszego Sakramentu

Niedziela XXXI Okresu Zwykłego    3 XI

g.  800    Henryka Kowalczyka w 1 rocz. śmierci

g.  1000         Za Parafian

g.  1200           Krzysztofa Wąsika – i. Wioletty i Andrzeja Jopek z rodziną

g. 1700          Władysława Kostrzewę – i. szwagra Andrzeja z żoną oraz chrześniaka Adriana i od Janiny Posiłek

31  X

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, dla p. Prezydenta i rządu, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza, Urszuli, Oli i jej dziecka. O pokój w Ojczyźnie, w Europie i na świecie.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych, ofiary II wojny światowej i za Powstańców Warszawskich a wśród nich por. Annę Hołubowicz-Gadkowską. Polecamy zmarłych powierzonych naszym modlitwom: Wandę Tułacz, Justynę, Janinę i Stefana Marchwackich, Stanisława Wielgosza, Jana Grześkowiaka, Zbigniewa Celera, Tadeusza Kujawę, Marię Skonieczną, Andrzeja Kwiatkowskiego, Weronikę Rogę, Janinę Jakóbczak, Danielę Sowę, Helenę Gieszczyńską, Zbigniewa Kłysza, Jana Łańducha, Zygmunta Lintnera, Eugenię Litwę, Stanisława Nurka, Irenę Andrzejak, Mariannę i Michała Janiaków, Jadwigę Biegańską, Józefa Klibra, Dariusza Górala, Zdzisława Ugornego, Wiesława Klucznika, Ireneusza Wichłacza, Jana Sztanderę, Antoniego Zimnego, Grzegorza Olczaka, Zdzisława Gruszkę, Krzysztof Bogaczyńskiego, Pawła Tomaszewskiego, Teresę Antczak, Zygmunta Pawlaka, Janinę Grzesiak, Damiana Michalskiego, Dariusza Juszczaka, Grzegorza Plutę, Zenobię Łukaszczyk, Krystynę Stasiak, Stanisława Grzesiaka, Annę, Stefana i Jerzego Szymczaków, Stanisławę Cieślak, Edwarda i Olgę Far, Ryszarda Kasprzaka, Marię Bogaczyńską, Krystynę, Stefanię i Adama Woźniaków,  Janinę i Klemensa Krawczykowskich, Marię Marczak,  Jadwigę Ciuruś, Leszka Kowalika, Lucjana Dybiocha, Jana Szuletę, Macieja Maciejewskiego, Stanisława Kowalskiego, Andrzeja Fibigiera, zmarłych w czyśćcu cierpiących.