INTENCJE MSZALNE: 9 — 15 IX 2019 r.

9 IX

Ryszarda Łuczenczyna

12 IX

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, dla p. Prezydenta
i rządu, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza, Urszuli, Rafała,
Oli i jej dziecka oraz dla małej kilkuletniej Gabrysi i siłę wiary dla Jej mamy i dziadków. O pokój w naszej Ojczyźnie, w Europie i na świecie.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych, ofiary II wojny światowej i za Powstańców Warszawskich a wśród nich por. Annę Hołubowicz-Gadkowską. Polecamy zmarłych powierzonych naszym modlitwom: Wandę Tułacz, Justynę, Janinę i Stefana Marchwackich, Stanisława Wielgosza, Jana Grześkowiaka, Zbigniewa Celera, Tadeusza Kujawę, Władysławę Gonerę,  Marię Skonieczną, Andrzeja Kwiatkowskiego, Weronikę Rogę, Janinę Jakóbczak, Tadeusza Wichłacza, Rafała Łukaszczyka, Danielę Sowę, Helenę Gieszczyńską, Zbigniewa Kłysza, Jana Łańducha, Zygmunta Lintnera, Eugenię Litwę, Stanisława Nurka, Irenę Andrzejak, Mariannę i Michała Janiaków, Jadwigę Biegańską, Józefa Klibra, Dariusza Górala, Mariana Kasprzaka, Klarę Miluśką, Zdzisława Ugornego, Wiesława Klucznika, Ireneusza Wichłacza, Jana Sztanderę, Antoniego Melkę, Mariana Konkela, Antoniego Zimnego, Grzegorza Olczaka, Stanisławę Antoniak, Zdzisława Gruszkę, Stanisławę Sośnicką, Pawła Tomaszewskiego, Teresę Antczak, Zygmunta Pawlaka, Janinę Grzesiak, Damiana Michalskiego, Dariusza Juszczaka, Grzegorza Plutę, Jadwigę Ciuruś, Józefę i Józefa Szychtów, Leszka Kowalika, Stefanię i Adama Woźniaków, Helenę Niedzielską, Piotra Jarycha i zmarłych z rodziny Jarychów i Litwów, Jacka Kurka, zmarłych w czyśćcu cierpiących.