INTENCJE MSZALNE: 26 — 1 IX 2019 r.

Uroczystość N.M.P. Częstochowskiej

26 VIII

Weronikę Roga

Michała Świeca

W intencji dziękczynnej za Grupę Oliwkową z prośbą o błogosławieństwo dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób
okazali życzliwość Grupie Pielgrzymkowej, za zmarłych Pielgrzymów oraz o błogosławieństwo na przyszły rok.

27 VIII

Grzegorza Ciepluchę w 5 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny

29 VIII

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, dla p. Prezydenta
i rządu, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza, Urszuli.
Oli i jej dziecka, dla siostry Alicji, Alfredy i Rafała. O Boże błogosławieństwo dla żyjących Powstańców Warszawskich. O pokój w naszej Ojczyźnie, w Europie i na świecie.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych, ofiary II wojny światowej i za Powstańców Warszawskich a wśród nich por. Annę Hołubowicz-Gadkowską. Polecamy zmarłych powierzonych naszym molitwom: ś.p. Wandę Tułacz, Justynę, Janinę i Stefana Marchwackich, Stanisława Wielgosza, Jana Grześkowiaka, Zbigniewa Celera, Tadeusza Kujawę, Władysławę Gonerę,  Marię Skonieczną, Andrzeja Kwiatkowskiego, Weronikę Rogę, Janinę Jakóbczak, Kazimierę Zimną, Tadeusza Wichłacza, Rafała Łukaszczyka, Danielę Sowę, Helenę Gieszczyńską, Zbigniewa Kłysza, Jana Łańducha, Zygmunta Lintnera, Eugenię Litwę, Stanisława Nurka, Irenę Andrzejak, Mariannę i Michała Janiaków, Jadwigę Biegańską, Józefa Klibra, Dariusza Górala, Mariana Kasprzaka, Klarę Miluśką, Zdzisława Ugornego, Wiesława Klucznika, Ireneusza Wichłacza, Jana Sztanderę, Antoniego Melkę, Mariana Konkela, Antoniego Zimnego, Grzegorza Olczaka, Stanisławę Antoniak, Zdzisława Gruszkę, Stanisławę Sośnicką, Pawła Tomaszewskiego, Teresę Antczak, Jadwigę Ciuruś, Józefę i Józefa Szychtów, Leszka Kowalika, Stefanię i Adama Woźniaków, Helenę Niedzielską, Piotra Jarycha i zmarłych z rodziny Jarychów i Litwów, Albinę Rolińską, Sabinę i Leszka Reksów,  zmarłych w czyśćcu cierpiących.