INTENCJE MSZALNE: 15 — 21 VII 2019 r.

Poniedziałek

15 VII

700    

1800  

 Zofię Gąsiorowską

  Józefa Kiermasza – i. brata Władysława z rodziną

Wtorek

16 VII

700   

1800  

  Danutę Bączkiewicz

   Józefa Kiermasza – i. Haliny i Stanisława Janiaków

 

Środa

17 VII

700   


1800  

Nie ma Mszy św.  

 

Czesława Sieradzkiego, Marka, Danutę, Jolantę Sieradzkich

Czwartek

18 VII

700   

1800 

  Henryk Michalski

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

Piątek  

19 VII

700    1800  

Nie ma Mszy św.  

 

Józefa Klibra – i. żony Danieli i dzieci z rodzinami  

Sobota

20 VII

700     


1800  

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i o Boże błogosławieństwo dla Eweliny z racji 18 rocznicy urodzin i dla Bliskich Jej sercu

 
Marię, Jerzego Janiaków  

Niedziela

XVI

 Okresu Zwykłego

21 VII

800   


1000 

1200 

 

1700 

  Mariannę, Franciszka i Marka Juszczaków, Stanisławę
i Nepomucyna Michalaków, Stanisławę, Józefa i Jana Chwirałów  

Za PARAFIAN    

 Mieczysława Łańducha

 

 Grzegorza Dogielskiego

Pole tekstowe: INTENCJE MSZALNE:
15  —  21  VII  2019 r. 

 

 

 

Czwartek

18 VII

2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1800

 

 

 

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, dla p. Prezydenta
i rządu, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza, Urszuli, Anety.
O zdrowie dla Oli i jej dziecka.

 

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych,  por. Annę Hołubowicz-Gadkowską,  Józefa Klibra, Wandę Tułacz, Justynę, Janinę i Stefana Marchwackich,   Stanisława Wielgosza, Jana Grześkowiaka, Annę Bożenę i Andrzeja Dębowych, Zbigniewa Celera, Tadeusza Kujawę, Władysławę Gonerę,  Marię Skonieczną, Teresę i Czesława Jaśkiewiczów, Andrzeja Kwiatkowskiego, Weronikę Rogę, Janinę Jakóbczak, Kazimierę Zimną, Tadeusza Wichłacza, Rafała Łukaszczyka, Władysława Nawrockiego, Floriana Czerniewicza, Danielę Sowę, Helenę Gieszczyńską, Zbigniewa Kłysza, Jana Łańducha, Zygmunta Lintnera, Eugenię Litwę, Stanisława Nurka, Irenę Andrzejak, Mariannę i Michała Janiaków, Jadwigę Biegańską, Tadeusza Sobczaka, Józefa Klibra, Dariusza Górala, Mariana Kasprzaka, Klarę Miluśką, Zdzisława Ugornego, Wiesława Klucznika, Ireneusza Wichłacza, Jana Sztanderę, Antoniego Melkę, Mariana Konkela, Antoniego Zimnego, Grzegorza Olczaka, Jadwigę Ciuruś, Józefę i Józefa Szychtów, Leszka Kowalika, Stefanię i Adama Woźniaków, Marię Militowską, Krystynę Nowakowską, Helenę Niedzielską, Ryszarda Kicińskiego, Piotra Jarycha i zmarłych z rodziny Jarychów i Litwów, zmarłych w czyśćcu cierpiących.