INTENCJE MSZALNE: 8 — 14 VII 2019 r.

Poniedziałek

8 VII

700   


1800  

Nie ma Mszy św.  

 

  Krystynę Nowakowską – i. Krystyny i Adama Woźniaków

Wtorek

9 VII

700   

 

1800  

Nie ma Mszy św.  


  Jacka Wróblewskiego

Środa

10 VII

700   

1800  

Danutę Bączkiewicz


 Nie ma Mszy św.  

Czwartek

11 VII

700   

1800 

 

Nie ma Mszy św.  

 

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

Piątek  

12 VII

700    

 

1700  

  Zofię Gąsiorowską   

 

W intencji Macieja z okazji urodzin z podziękowaniem za dotychczasowe łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia i dla Jego Najbliższych – i. i. dziadków

Sobota

13 VII

700     

1700  1800  

  Andrzeja Kwiatkowskiego  

O Boże błogosł. dla nowożeńców: Anny Banasiak i Błażeja Grzesiaka  Arkadiusza i Adama Napadłków, Stanisławę Dypę

Różaniec Fatimski

Niedziela

XV

 Okresu Zwykłego

14 VII

800   

1000 

1200 


1700 

  Stanisławę, Michała Sztanderów, Jana Braszaka

Za PARAFIAN    

W intencji Donaty i Sary z racji urodzin dziękczynno – błagalna z prośbą o błogosławieństwo dla Ich Najbliższych

  Helenę Kuszajewską w 5 rocz. śmierci i za Adama i Kazimierza Kuszajewskich

 

 

 


 

 

 

 

Czwartek

11 VII

2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1800

 

 

 

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, dla p. Prezydenta
i rządu, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza, Urszuli, Anety.
O szczęśliwe rozwiązanie dla Marty. O zdrowie dla Oli i jej dziecka.

 

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych,  por. Annę Hołubowicz-Gadkowską,  Józefa Klibra, Wandę Tułacz, Justynę, Janinę i Stefana Marchwackich,   Stanisława Wielgosza, Jana Grześkowiaka, Annę Bożenę i Andrzeja Dębowych, Zbigniewa Celera, Tadeusza Kujawę, Władysławę Gonerę,  Marię Skonieczną, Teresę i Czesława Jaśkiewiczów, Andrzeja Kwiatkowskiego, Weronikę Rogę, Janinę Jakóbczak, Kazimierę Zimną, Tadeusza Wichłacza, Rafała Łukaszczyka, Władysława Nawrockiego, Floriana Czerniewicza, Danielę Sowę, Helenę Gieszczyńską, Zbigniewa Kłysza, Jana Łańducha, Zygmunta Lintnera, Eugenię Litwę, Stanisława Nurka, Irenę Andrzejak, Mariannę i Michała Janiaków, Jadwigę Biegańską, Tadeusza Sobczaka, Józefa Klibra, Dariusza Górala, Mariana Kasprzaka, Klarę Miluśką, Zdzisława Ugornego, Wiesława Klucznika, Ireneusza Wichłacza, Jana Sztanderę, Jadwigę Ciuruś, Józefę i Józefa Szychtów, Leszka Kowalika, Stefanię i Adama Woźniaków, Tadeusza Chojnowskiego, Józefa Kiermasza, Anetę Cuper, Marię Militowską, Stanisława Matysiaka, Krystynę Nowakowską, Helenę Niedzielską, zmarłych w czyśćcu cierpiących.