INTENCJE MSZALNE: 10 — 16 VI 2019 r.

Święto

N.M.P. Matki KościołaPoniedziałek 10 VI

Tadeusza Kujawę

Władysławę Gonerę

Na Cmentarzu: Za Zmarłych, których ciała spoczywają na naszym cmentarzu i w obrębie parafii

11 VI

Nie ma Mszy św.

Z racji 93 rocznicy życia Anny z podziękowaniem za otrzymane łaski
z prośbą o Boże błogosław. na dalsze lata życia dla Niej i jej najbliższych

12 VI

Józefę Wróblewską

Janinę i Edwarda Lintnerów

Pobłogosławienie Krzyży dla kandydatów do Sakr.  Bierzmowania

Czwartek 13 VI  święto Jezusa Chrystusa Najwyższego
i Wiecznego Kapłana

Teresę i Czesława Jaśkiewiczów

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

1) Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

2)    Bronisławę, Antoniego Tomaszewskich, Jadwigę Papierską, Romualda Świeczkowskiego, Sebastiana Wiktorko

14 VI

Marię Skonieczną

O Boże błogosławieństwo dla nowożeńców: Justyny Papierskiej i Rafała Mazurka

O Boże błogosławieństwo dla przyjmującego chrzest Juliusza, Jego Rodziców, brata, dziadków i za Zmarłych z jego rodziny

15 VI

Andrzeja Kwiatkowskiego

O Boże błogosławieństwo dla nowożeńców: Patrycji Gąsiorowskiej i Kamila Łoskota

Annę i Stanisława Janiaków

Niedziela Najświętszej Trójcy       16 VI

800       1000

Zygmunta Brodziaka – i. Grażyny i Andrzeja Brodziaków z Opatówka

1) Za PARAFIAN

2)W 70 rocznicę urodzin Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia i Bliskich Jego sercu

Teresę, Anielę i Stanisława Janików

Antoniego  Janiaka – i. żony

13 VI

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, dla p. Prezydenta
i rządu, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza, Urszuli.
O szczęśliwe rozwiązanie dla Marty.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych,  por. Annę Hołubowicz-Gadkowską,  Józefa Klibra, Wandę Tułacz, Justynę, Janinę i Stefana Marchwackich,   Stanisława Wielgosza, Jana Grześkowiaka, Annę Bożenę i Andrzeja Dębowych, Zbigniewa Celera, Tadeusza Kujawę, Władysławę Gonerę,  Marię Skonieczną, Józefę  Wróblewską, Teresę i Czesława Jaśkiewiczów, Andrzeja Kwiatkowskiego, Danutę Bączkiewicz, Weronikę Rogę, Janinę Jakóbczak, Kazimierę Zimną, Tadeusza Wichłacza, Rafała Łukaszczyka,  Władysława Nawrockiego, Floriana Czerniewicza, Danielę Sowę, Helenę Gieszczyńską, Zbigniewa Kłysza, Zdzisława Ciepluchę, Arkadiusza Stempniewskiego, Jana Łańducha, Zygmunta Lintnera, Eugenię Litwę, Stanisława Nurka, Irenę Andrzejak, Annę Sowę,  Mariannę i Michała Janiaków, Jadwigę Biegańską, Tadeusza Sobczaka, Józefa Klibra, Dariusza Górala, Mariana Kasprzaka, Klarę Miluśką, Zdzisława Ugornego, Wiesława Klucznika, Ireneusza Wichłacza, Jadwigę Ciuruś, Józefę i Józefa Szychtów, Leszka Kowalika, Stefanię i Adama Woźniaków, Czesława Michalaka, Barbarę Sabańską, Krystynę Chojnacką, Józefa Modławskiego, Józefa Zimnego, Grażynę Karczewską, Adama Kowalskiego, zmarłych w czyśćcu cierpiących.