INTENCJE MSZALNE: 3 VI — 9 VI 2019 r.

3 VI

8 VI

1)  Marię Skonieczną

2)   Henryka Michalskiegoi. córki z rodziną

O Boże błogosławieństwo dla rodziny Weroniki, Jej rodziców, rodzeństwa, dziadków i zmarłych z rodziny

chrzest

Uroczystość:

Zesłania Ducha Świętego

9 VI

W 35 rocznicę śmierci Edmunda i za Józefę Grzesiaków

Za PARAFIAN

2 chrzty

Leszka i Sabinę Reksa

ZygmuntaMielcarka w 4 rocznicę śmierci

6 VI

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, dla p. Prezydenta
i rządu, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza, Urszuli.
O szczęśliwe rozwiązanie dla Marty.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych,  por. Annę Hołubowicz-Gadkowską,  Józefa Klibra, Wandę Tułacz, Justynę, Janinę i Stefana Marchwackich,   Stanisława Wielgosza, Jana Grześkowiaka, Annę Bożenę i Andrzeja Dębowych, Zbigniewa Celera, Tadeusza Kujawę, Władysławę Gonerę,  Marię Skonieczną, Józefę  Wróblewską, Teresę i Czesława Jaśkiewiczów, Andrzeja Kwiatkowskiego, Danutę Bączkiewicz, Weronikę Rogę, Janinę Jakóbczak, Kazimierę Zimną, Tadeusza Wichłacza, Rafała Łukaszczyka, Henrykę Przybyłę, Władysława Nawrockiego, Floriana Czerniewicza, Danielę Sowę, Helenę Gieszczyńską, Zbigniewa Kłysza, Zdzisława Ciepluchę, Arkadiusza Stempniewskiego, Jana Łańducha, Zygmunta Lintnera, Mariannę i Zygmunta Chojnackich, Eugenię Litwę, Stanisława Nurka, Irenę Andrzejak, Annę Sowę,  Mariannę i Michała Janiaków, Jadwigę Biegańską, Tadeusza Sobczaka, Józefa Klibra, Dariusza Górala, Mariana Kasprzaka, Klarę Miluśką, Zdzisława Ugornego, Jadwigę Ciuruś, Józefę i Józefa Szychtów, Leszka Kowalika,  Stanisława Dybiocha, Eugenię Dybioch, Bogdana Dybiocha, Stefanię i Adama Woźniaków,  Jana Łyskanowskiego, Czesława Michalaka, Barbarę Sabańską, Krystynę Chojnacką, Józefa Modławskiego, Józefa Zimnego, zmarłych w czyśćcu cierpiących.