INTENCJE MSZALNE: 29 IV — 5 V 2019 r.

Poniedziałek    29 IV

g.  700            1)    Marię Kaszubę

2)   Zdzisławę Bruź

g.  1800        Michała Pawelca

Wtorek    30 IV

g.  700            1)   Stanisława Dybiocha – i. córki Doroty z mężem i dziećmi

2)   Anna Bożena Dębowa

g.  1800         Zofię Trawczyńską – i. rodziny Małoburskich

Środa –  1 V

g.  700            1) Zygmunta Nurka z racji imienin i za Wojciecha, Anastazję, rodz. Nurków, Helenę, Michała i Józefa Juszczaków, Józefa Bednarka

2)    Zbigniew Celer

g.  1800         Waldemara Kawalę

Czwartek – 2 V

g.  700            1)  Jana Grześkowiaka

2)   Tadeusz Kujawa

g.  1800       Msza św. z uroczystości N.M.P. Królowej Polski

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego                                                                  Intencja z próśb z nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

3 V – uroczystość NMP KRÓLOWEJ POLSKI

Pierwszy Piątek miesiąca

g.  800            Stanisława Śniegułę i zmarłych z rodzin: Świerków i Śniegułów

g.  1000         1)   Za OJCZYZNĘ

2) W intencji OSP w parafii Opatówek: za Żyjących, Zmarłych i Przyjaciół Straży

g. 1200         Stanisławę i MichałaSztanderów, Stanisława, Antoninę i Jana Namysłów

g.  1700       Nabożeństwo majowe

Stanisława Gąsiorowskiego

Sobota  – 4 V

g.7001) Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Maryi za zniewagi
              Jej wyrządzone

2)    Stanisława Wielgosza

g.  1600    O Boże błogosławieństwo dla nowożeńców: Moniki Rutowicz i Piotra Dziedzica

g.  1800     Leona Lintnera, Mariannę i Michała Jarczewskich

5  V  III Niedziela Wielkanocna

g.  800            W 38 rocznicę śmierci Leona Żulickiego, jego żonę Kazimierę i córkę Sabinę

g.  1000         Za Parafian
                        2 chrzty

g.  1200         1)    Stanisławę Ciamara z racji imienin i 5 rocznicy śmierci

2)    Stanisława Wernera z racji imienin – i. syna Dariusza z rodziną

g. 1700       Teresę i Mieczysława Smolarków, Stanisławę Ciamarę, Marię i Kazimierza Demskich

2 V

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, dla p. Prezydenta i rządu, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza, Urszuli.
O szczęśliwe rozwiązanie dla Marty.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych,  por. Annę Hołubowicz-Gadkowską,  Józefa Klibra, Wandę Tułacz, Justynę, Janinę i Stefana Marchwackich, Zdzisławę Bruź, Leona Klińskiego, Józefa Bęckiego, Stanisława Wielgosza, Jana Grześkowiaka, Annę Bożenę i Andrzeja Dębowych, Zbigniewa Celera, Tadeusza Kujawę, Władysławę Gonerę, Henryka Kowalczyka, Marię Skonieczną, Józefę  Wróblewską, Teresę i Czesława Jaśkiewiczów, Andrzeja Kwiatkowskiego, Danutę Bączkiewicz, Stefana Garncarka, Weronikę Rogę, Janinę Jakóbczak, Mirosławę Galant, Kazimierę Zimną, Stanisławę Łukaszczyk, Tadeusza Wichłacza, Rafała Łukaszczyka, Henrykę Przybyłę, Michała Szkudlarka, Władysława Nawrockiego, Floriana Czerniewicza, Danielę Sowę, Helenę Gieszczyńską, Zbigniewa Kłysza, Teresę i Mieczysława Gołębiewskich, Zdzisława Ciepluchę, Arkadiusza Stempniewskiego, Jana Łańducha, Zygmunta Lintnera, Mariannę i Zygmunta Chojnackich, Eugenię Litwę, Zofię Łuczak, Stanisława Nurka, Irenę Andrzejak, Annę Sowę, Tadeusza Rutkowskiego, Mariannę i Michała Janiaków, Jadwigę Biegańską, Tadeusza Sobczaka, Józefa Klibra, Dariusza Górala, Jadwigę Ciuruś, Józefę i Józefa Szychtów, Leszka Kowalika,  Stanisława Dybiocha, Ryszarda Kicińskiego, Zofię i Bolesława Żurawskich, Witczaka, Władysława Mrugalskiego, Jerzego Wojtaszka, Teresę Jakubczak, zmarłych w czyśćcu cierpiących.