INTENCJE MSZALNE: 11 — 17 III 2019 r.

11 III

Józefa Manię z racji imienin

14  III

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, dla p. Prezydenta i rządu, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza, Jadwigi, Beaty, Urszuli, Tomasza i Antosi. O szczęśliwe rozwiązanie dla Marty.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Wyklętych,  por. Annę Hołubowicz-Gadkowską, Marka Juszczaka,  Józefa Klibra, Wandę Tułacz, Justynę, Janinę i Stefana Marchwackich, Zdzisławę Bruź, Leona Klińskiego, Józefa Bęckiego, Zofię i Stanisława Kurzawów, Stanisława Wielgosza, Jana Grześkowiaka, Annę Bożenę i Andrzeja Dębowych, Zbigniewa Celera, Tadeusza Kujawę, Władysławę Gonerę, Henryka Kowalczyka, Marię Skonieczną, Józefę  Wróblewską, Teresę i Czesława Jaśkiewiczów, Andrzeja Kwiatkowskiego, Zofię Gąsiorowską, Danutę Bączkiewicz, Stefana Garncarka, Kazimierza Sowę, Jacka Wróblewskiego, Weronikę Rogę, Janinę Jakóbczak, Mirosławę Galant, Kazimierę Zimną, Stanisławę Łukaszczyk, Tadeusza Wichłacza, Rafała Łukaszczyka, Henrykę Przybyłę, Michała Szkudlarka, Zdzisławę Dziedzic, Władysława Nawrockiego, Floriana Czerniewicza, Danielę Sowę, Helenę Gieszczyńską, Zbigniewa Kłysza, Teresę i Mieczysława Gołębiewskich, Zdzisława Ciepluchę, Arkadiusza Stempniewskiego, Jana Łańducha, Zygmunta Lintnera, Mariannę i Zygmunta Chojnackich, Eugenię Litwę, Zofię Łuczak, Stanisława Nurka, Irenę Andrzejak, Jadwigę Ciuruś, Leszka Kowalika, Krystynę Palot, Kazimierza Gąsiorowskiego, Józefa Pawlaka, zmarłych w czyśćcu cierpiących.