INTENCJE MSZALNE: 11 — 17 III 2019 r.

Poniedziałek

11 III

700   

 

 

1800 

1)    Elżbietę Antczak

2)    Marię Kaszubę

 

  Marka Wawrzyniaka

Wtorek

12 III

700   1800 

1)    Józefa Klibra – i. wnuczki Marty z rodziną

2)    Stefana Marchwackiego

  Władysława Jakóbczaka – i. wnuczki Ewy z mężem

Środa

13 III

700   

1800 

  Jadwigę Krysztofowicz

  Andrzeja Jezierskiego – i. kuzynki Krystyny z rodziną

Czwartek

14 III

700   

 

1800 

1)    Aleksandra Antkowiaka

2)    Józefa Bęckiego

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

Piątek  

15 III

700   


1700 

1)    Leona Klińskiego

2)    Zdzisławę Bruź

Droga Krzyżowa

  Izę Włodarską i    Józefę Wróblewską  

Sobota

16 III

700   

 

 

1800 

1)    Jolantę Kliber – i. Joanny i Tomasza Garncarków

2)    Jana Grześkowiaka

  Mariannę i Józefa Jaśkiewiczów

II

Niedziela Wielkiego Postu

17 III

800    —1000 

1200 

 

1630

1700 

  Józefa, Czesławę, Mariannę, Franciszka Dulebów

1)  za Parafian

2)    Zbigniewa Dziedzica

1)    Józefa Chojnowskiego z racji imienin oraz za Mariannę
i Józefa Dybiochów

2)    Zbigniewa Kłysza z racji imienin – i. brata Jarosława z żoną

 

Gorzkie Żale

Józefa Manię z racji imienin

 

 


 

 

 

Czwartek

  14  III 

2019

 

 

 

 

 

 

 

 

1800

 

 

 

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, dla p. Prezydenta i rządu, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza, Jadwigi, Beaty, Urszuli, Tomasza i Antosi. O szczęśliwe rozwiązanie dla Marty.

 za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Wyklętych,  por. Annę Hołubowicz-Gadkowską, Marka Juszczaka,  Józefa Klibra, Wandę Tułacz, Justynę, Janinę i Stefana Marchwackich, Zdzisławę Bruź, Leona Klińskiego, Józefa Bęckiego, Zofię i Stanisława Kurzawów, Stanisława Wielgosza, Jana Grześkowiaka, Annę Bożenę i Andrzeja Dębowych, Zbigniewa Celera, Tadeusza Kujawę, Władysławę Gonerę, Henryka Kowalczyka, Marię Skonieczną, Józefę  Wróblewską, Teresę i Czesława Jaśkiewiczów, Andrzeja Kwiatkowskiego, Zofię Gąsiorowską, Danutę Bączkiewicz, Stefana Garncarka, Kazimierza Sowę, Jacka Wróblewskiego, Weronikę Rogę, Janinę Jakóbczak, Mirosławę Galant, Kazimierę Zimną, Stanisławę Łukaszczyk, Tadeusza Wichłacza, Rafała Łukaszczyka, Henrykę Przybyłę, Michała Szkudlarka, Zdzisławę Dziedzic, Władysława Nawrockiego, Floriana Czerniewicza, Danielę Sowę, Helenę Gieszczyńską, Zbigniewa Kłysza, Teresę i Mieczysława Gołębiewskich, Zdzisława Ciepluchę, Arkadiusza Stempniewskiego, Jana Łańducha, Zygmunta Lintnera, Mariannę i Zygmunta Chojnackich, Eugenię Litwę, Zofię Łuczak, Stanisława Nurka, Irenę Andrzejak, Jadwigę Ciuruś, Leszka Kowalika, Krystynę Palot, Kazimierza Gąsiorowskiego, Józefa Pawlaka, zmarłych w czyśćcu cierpiących.