INTENCJE MSZALNE 4 – 10 II 2019 r.

4 lutego: Poniedziałek

godz.   700       Jadwigę Krysztofowicz

Elżbietę Antczak

godz.  1800    Nie ma Mszy św.

5 lutego: Wtorek

2)     Marię Łosiak – Cecotkę

godz. 1800    Sabinę i Stefana Sobieraj

10 lutego:  VNiedziela Zwykła

godz.   800     Helenę Nieborak – i. sąsiadów ze Wspólnoty Mieszkaniowej Józefów

godz. 1000     Za Parafian

godz. 1200       Kazimierza, Józefa, Mariannę, Baltazara Sztanderów

godz. 1700        Kazimierza Łakomiaka w 1 rocz. śmierci

7  II

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, dla p. Prezydenta i rządu, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza, Moniki, Urszuli, Krystiana, Marcelinki. O Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i Jej rodziny.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, por. Annę Hołubowicz-Gadkowską, Stanisława Pogorzelca, Lucynę i Aleksandra Pilarczyków, Jadwigę Stobienię, Marka Juszczaka,  Józefa Klibra, Wandę Tułacz, Justynę, Janinę i Stefana Marchwackich, Zdzisławę Bruź, Leona Klińskiego, Józefa Bęckiego, Zofię i Stanisława Kurzawów, Stanisława Wielgosza, Jana Grześkowiaka, Sylwestra Lintnera, Annę Bożenę i Andrzeja Dębowych, Zbigniewa Celera, Tadeusza Kujawę, Władysławę Gonerę, Henryka Kowalczyka, Marię Skonieczną, Józefę  Wróblewską, Teresę i Czesława Jaśkiewiczów, Zygmunta Chojnackiego, Andrzeja Kwiatkowskiego, Zofię Gąsiorowską, Danutę Bączkiewicz, Henryka Michalskiego, Stefana Garncarka, Kazimierza Sowę, Jacka Wróblewskiego, Weronikę Rogę, Janinę Jakóbczak, Mirosławę Galant, Kazimierę Zimną, Stanisławę Łukaszczyk, Tadeusza Wichłacza, Rafała Łukaszczyka, Henrykę Przybyłę, Michała Szkudlarka, Zdzisławę Dziedzic, Władysława Nawrockiego, Floriana Czerniewicza, Danielę Sowę, Leszka Kowalika, Józefa Pawlaka, Jolantę Sobczak, Halinę Matysiak, Zofię Stasiak, zmarłych w czyśćcu cierpiących.