INTENCJE MSZALNE: 10 — 16 XII 2018 r.

10 grudnia: Poniedziałek  —  dzień spowiedzi adwentowej

godz.   900      Eleonorę i Józefa Zgardów

godz. 1200  —    Waldemara Kawalę w 19 rocz. śmierci

godz. 1630    Roraty: Ryszarda Olkowicza – i. rodz. Olkowiczów z Opatówka

godz. 1800      Stefanię i Aleksandra Góreckich

godz. 2000  —  1)    Grzegorza Dziedzica w 7 rocz. śmierci iRyszarda Dziedzica

2)    Jadwigę Stobienia – i. siostry Janiny Sznelewskiej z mężem

11 grudnia: Wtorek  —  Zakończenie Rekolekcji

godz.   900      Iwonę Sulich – i. koleżanki Kasi

godz. 1200  —    Mariana Zakręta    i. Grupy Oliwkowej

godz. 1630    Roraty: Annę Bożene Dębową –  i. Małgorzaty Olkowicz i Ewy Płóciennik

godz. 1800      Stanisławę Stasiak

godz. 2000  —  1)    Mariannę i Leszka Albrechtów

2)    Jadwigę Stobieniai. Marii i Ryszarda Prusów

12 grudnia: Środa

godz.   700     –  1)    Janinę Wojcieszak

2)    Jana Wojciechowskiego

godz. 1700  —   Roraty: -   Mariannę Gryczyńską – i. rodz. Gryczyńskich z Borowa

13 grudnia: Czwartek

g. 1700           Leonardę, Stefana, Mariannę, Stefana, Henryka Ugornych

13 XII

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, dla p. Prezydenta i rządu, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. O pokój w Ojczyźnie i na świecie.  O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, por. Annę Hołubowicz-Gadkowską, nieżyjących uczestników Powstania Warszawskiego, Jana Chwirałę, Stefanię Prus, Stanisława Pogorzelca, Emilię i Stanisława  Szewczyków, Zbigniewa Rajcę, Lucynę i Aleksandra Pilarczyków, Jadwigę Stobienię, Marka Juszczaka, Jadwigę Krysztofowicz, Józefa Klibra, Wandę Tułacz, Marię Łosiak-Cecotkę, Justynę, Janinę i Stefana Marchwackich, Aleksandra Antkowiaka, Zdzisławę Bruź, Leona Klińskiego, Józefa Bęckiego, Zofię i Stanisława Kurzawów, Stanisława Wielgosza, Jana Grześkowiaka, Sylwestra Lintnera, Annę Bożenę Dębową, Zbigniewa Celera, Tadeusza Kujawę, Władysławę Gonerę, Henryka Kowalczyka, Marię Skonieczną, Józefę  Wróblewską, Teresę i Czesława Jaśkiewiczów, Zygmunta Chojnackiego, Mariana Zakręta, Leszka Kowalika, Pelagię, Józefa, Piotra Jarychów, Mariannę, Józefa, Leona Litwów, Ewę Drobnik, Mariannę Gryczyńską, Cecylię Gorzewską, Władysławę Nogaj, Helenę Nieborak, Karolinę i Wiktora Szczepankiewiczów, Annę Wojtaszek, Jana Wernera, Mieczysława Fiechowskiego, rodz. Lindnerów, Fiechowskich, Grzelaków, Dominiaków, Pawelców,  zmarłych w czyśćcu cierpiących.