INTENCJE MSZALNE: 19 — 25 XI 2018 r.

19 X

1) Kazimierza Łakomiaka

2) Janinę Wojcieszak

Zofię Kurzawę –i. Żywego Różańca

20 X

Nie ma Mszy św.

Edmunda Żywiołowskiego – i. Donaty i Dariusza Żywiołowskich z rodziną

21 X

Jana Wojciechowskiego

Marka Rapałę – i. rodziny Włodarczyków

22 X

Zenona Nowaka

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

23 X

Janinę Bęcką

Macieja Woźniaka w 6 rocz. śmierci

Sobota                24 X

1) Irenę Narczyńską – i. siostry Mirosławy

2) Emilię Szewczyk – i. syna Sylwestra z żoną

O Boże błogosławieństwo dla Jana z racji 70 rocznicy urodzin i dla wnuka Filipa z racji 18 rocznicy urodzin

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 25 X

Mariannę Ren w 7 rocznicę śmierci i Jana Rena w 1 rocznicę śmierci

Za PARAFIAN

Stanisławę, Józefa, Marię, Szymona Jędrusiaków

Andrzeja, Barbarę i Piotra

22 XI

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O pokój w Ojczyźnie i na świecie.  O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza. O błogosł. Boże dla Tobiasza i Jego rodziców.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, por. Annę Hołubowicz-Gadkowską, nieżyjących uczestników Powstania Warszawskiego, Jana Chwirałę, Stefanię Prus, Jana Wojtaszka, Mariana Dogielskiego, Stanisława Pogorzelca, Emilię i Stanisława  Szewczyków, Zbigniewa Rajcę, Lucynę i Aleksandra Pilarczyków, Jadwigę Stobienię, Marka Juszczaka, Jadwigę Krysztofowicz, Józefa Klibra, Wandę Tułacz, Marię Łosiak-Cecotkę, Justynę, Janinę i Stefana Marchwackich, Aleksandra Antkowiaka, Zdzisławę Bruź, Leona Klińskiego, Józefa Bęckiego, Zofię i Stanisława Kurzawów, Stanisława Wielgosza, Jana Grześkowiaka, Sylwestra Lintnera, Annę Bożenę Dębową, Zbigniewa Celera, Tadeusza Kujawę, Władysławę Gonerę, Henryka Kowalczyka, Marię Skonieczną, Mariana Zakręta, Leszka Kowalika, Pelagię, Józefa, Piotra Jarychów, Mariannę, Józefa, Leona Litwów, Ewę Drobnik, Mariannę Gryczyńską, zmarłych w czyśćcu cierpiących.