INTENCJE MSZALNE: 1 X — 7 X 2018 r.

Poniedziałek

1 X

700   1700  

Annę

 

Różaniec. 
 Sławomira Wichłacza w 5 rocznicę śmierci

Wtorek

2 X

700   

1700  

  Hieronima


 Różaniec. 
Jadwigę i Wawrzyńca Przepiórków

Środa

3 X

700   

1700  

  Elżbietę Lachowską


 Różaniec. 
Teresę Juszczak

Czwartek

4 X

700   

 

1700 

  Ryszarda Dziedzica w 6 rocz. śmierci i Grzegorza Dziedzica

 

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

Pierwszy Piątek miesiąca

5 X

700   


1700  

  Alicję Żulicką z okazji urodzin


 Różaniec.  Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy parafii

Sobota

6 X

700   


1700 

 
1800 

Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Maryi za zniewagi Jej wyrządzone

 

40-lecie ślubu Ewy i Jerzego: z podziękowaniem za otrzymane łaski
i o błogosławieństwo dla Bliskich Ich sercu


  Annę i Stanisława Zimnych, rodziców Dziedziców i Zimnych 

 

Niedziela

XXVII

 Okresu Zwykłego

7 X

800   

 

1000 1200 

 


1630

   Edmunda Grzesiaka, Józefę Grzesiak w 9 rocz. śmierci oraz  za Ich syna Edmunda

1)  Za PARAFIAN

2)  W 45 rocz. ślubu Marii i Andrzeja Olejników 

 

1)  Władysława Jabłońskiego w 3 rocz. śmierci  – i. siostryz rodziną

2)    Marię Saganowską

Nabożeństwo Różańcowe   Izę Łatkowską

 

 

Czwartek

  4  X 

2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1700

 

 

 

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O pokój w Ojczyźnie i na świecie.  O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza, Kazimiery, Krystiana i Anny.   

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, por. Annę Hołubowicz-Gadkowską, nieżyjących uczestników Powstania Warszawskiego, Jana Chwirałę, Stefanię Prus, Tomasza Nawrockiego,  Jana Wojtaszka, Mariana Dogielskiego, Stanisława Pogorzelca, Emilię i Stanisława  Szewczyków, Zbigniewa Rajcę, Lucynę i Aleksandra Pilarczyków, Jadwigę Stobienię, Marka Juszczaka, Jadwigę Krysztofowicz, Józefa Klibra, Marka Dżazgę, Wandę Tułacz, Marię Łosiak-Cecotkę, Marię Kaszubę, Justynę, Janinę i Stefana Marchwackich, Aleksandra Antkowiaka, Zdzisławę Bruź, Leona Klińskiego, Józefa Bęckiego, Zofię Kurzawę, Stanisława Wielgosza, Jana Grześkowiaka, Leszka Kowalika, Stanisławę Kamecką,  Ryszarda Dziedzica, Grzegorza Dziedzica, Kazimierza Gałęzkę, Marka Rapałę, zmarłych w czyśćcu cierpiących.