INTENCJE MSZALNE: 24 — 30 IX 2018 r.

Poniedziałek

24 IX

700   1800  

  Elżbietę Lachowską Mieczysława Stobienię w 1 rocz. śmierci

Wtorek

25 IX

700   

1800  

  Kazimierza Łakomiaka

  Mirosława i rodzinę Włodarzów i Balcerczyków

Środa

26 IX

700   1700 !!—

1)    Mariana Dogielskiego

2)    dantis

Msza św. wizytacyjna. Sakrament Bierzmowania.

Czwartek

27 IX

700   

 

1800 

  Sławoja Szychtę

 

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

Piątek

28 IX

700   


1800  

  Stanisława Pogorzelca


 Lucynę, Reginę, Wacława Muszyńskich

Droga Krzyżowa – prowadzi Grupa O. Pio

Sobota

29 IX

700   

1800  

  Józefa Bednarka w 8 rocz. śmierci

  Michała Bęckiego, Jego Mamę Dorotę, Kazimierę Becką

Niedziela

XXVI

 Okresu Zwykłego

30 IX

800   
1000 
1200 

1700

  Wacława Urbańskiego z racji Imienin
Za PARAFIAN
  Tomasza i Aleksandra Korzeniowskich

  Edwarda i Eugeniusza Posiłków

 


 

 

 

Czwartek

  27  IX 

2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1800

 

 

 

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O pokój w Ojczyźnie i na świecie.  O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza, Kazimiery, Krystiana i Anny. O Boże błogosławieństwo dla dzieci przygotowujących się do I-szej Komunii św. 

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, por. Annę Hołubowicz-Gadkowską, nieżyjących uczestników Powstania Warszawskiego, Jana Chwirałę, Stefanię Prus, Tomasza Nawrockiego,  Jana Wojtaszka, Mariana Dogielskiego, Stanisława Pogorzelca, Zenona Nowaka, Emilię i Stanisława  Szewczyków, Zbigniewa Rajcę, Lucynę i Aleksandra Pilarczyków, Jadwigę Stobienię, Marka Juszczaka, Jadwigę Krysztofowicz, Kazimierza Kałacha, Józefa Klibra, Marka Dżazgę, Wandę Tułacz, Marię Łosiak-Cecotkę, Marię Kaszubę, Justynę, Janinę i Stefana Marchwackich, Aleksandra Antkowiaka, Albinę Ankudowicz, Zdzisławę Bruź, Leona Klińskiego, Józefa Bęckiego, Zofię Kurzawę, Stanisława Wielgosza, Leszka Kowalika, Stanisławę Kamecką, Marka Karkoszkę, Bronisławę Modlińską, Marię Grzeszczak, Władysława Królaka, zmarłych w czyśćcu cierpiących.