INTENCJE MSZALNE: 3 — 9 IX 2018 r.

3 IX

800 !—

Kazimierza Łakomiaka

Halinę Kruszyńską – i. chrześniaczki Agnieszki z rodziną

4 IX

Sławoja Szychtę

Jolantę, Stefana, ks. Jarosława, Mirosława Włodarzów, Edytę i Zdzisława Balcerzyków

5 IX

Stanisława i Mariannę Śniegułów

6 IX

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O pokój w Ojczyźnie i na świecie.  O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza, Kazimiery, Krystiana i Anny. O pokój i za poległych w obronie Ojczyzny, pomordowanych w obozach koncentracyjnych i łagrach sowieckich.  O ulgę w cierpieniu dla Marii i wypełnienie się woli Bożej wobec niej.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, por. Annę Hołubowicz-Gadkowską, nieżyjących uczestników Powstania Warszawskiego, Jana Chwirałę, Stefanię Prus, Tomasza Nawrockiego,  Jana Wojtaszka, Mariana Dogielskiego, Stanisława Pogorzelca, Zenona Nowaka, Emilię i Stanisława  Szewczyków, Zbigniewa Rajcę, Lucynę i Aleksandra Pilarczyków, Jadwigę Stobienię, Marka Juszczaka, Jadwigę Krysztofowicz, Elżbietę Antczak, Kazimierza Kałacha, Józefa Klibra, Marka Dżazgę, Wandę Tułacz, Marię Łosiak-Cecotkę, Marię Kaszubę, Justynę, Janinę i Stefana Marchwackich, Aleksandra Antkowiaka, Albinę Ankudowicz, Leszka Kowalika, Stanisławę Kamecką, Marka Karkoszkę, Bronisławę Modlińską, Władysława Królaka, Józefę Siciarek, Ireneusza Urbaniaka, Janinę, Michała, Antoniego Mikarych, Anastazję, Józefa Pogorzelców, Kazimierę i Stefana Kiszków,  zmarłych w czyśćcu cierpiących.