INTENCJE MSZALNE: 2 — 8 VII 2018 r.

2 VII

Zofię Przyłęcką

Tomasza Nawrockiego w 1 rocz. śmierci – i. rodziców i synów : Sebastiana i Tobiasza z mamą

3 VII

Za PARAFIAN

Janinę i Ignacego Jaskułów, Stanisława Juszczaka

Czesława Drożdża

Pole tekstowe: INTENCJE MSZALNE:
2  —  8  VII  2018 r.

5 VII

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O pokój w Ojczyźnie i na świecie.  O opiekę
i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza, Krystiana i Kazimiery. O Boże błogosławieństwo dla dzieci i młodzieży  na czas wakacji i dla wypoczywających na urlopach.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, por. Annę Hołubowicz-Gadkowską, Jana Chwirałę, Joannę Gralińską, Stefanię Prus, Tomasza Nawrockiego,  Jana Wojtaszka, Bazylego Tułacza, Wacława Tułacza, Zofię Przyłęcką, Mariana Dogielskiego, Stanisława Pogorzelca, Kazimierza Łakomiaka, Janinę Wojcieszak, Zenona Nowaka, Jana Wojciechowskiego, Janinę Bęcką, Irenę Narczyńską, Emilię i Stanisława  Szewczyków, Zbigniewa Rajcę, Lucynę Pilarczyk, Jadwigę Stobienię, Marka Juszczaka, Sławomira Rzepeckiego, Jadwigę Krysztofowicz, Elżbietę Antczak, Kazimierza Kałacha, Elżbietę Niestratę, Mariannę i Stanisława Flak, Mariannę i Józefa Litwę, Pelagię, Józefa i Piotra Jarychów, Józefę i Józefa Szychtów, Antoniego Mikarego, Leszka Kowalika, Mariannę, Władysława, Jana, Stanisława, Kazimierza Judaszów, Wandę Ruch, Janinę, Stanisława Szymańskich, Martę, Wacława, Andrzeja, Grzegorza Frankiewiczów, Stanisławę i Antoniego Rybaków, Stanisława i Wandę Baizertów, Jana, Władysławę, Edwarda, Leona Juszczaków, Pawła, Jadwigę i Jana Drobników, Helenę Gaderę, Mirosławę Matuszak-Sakowską, Irenę Guglas, Józefa, Antoninę, Stanisława, Mariannę i Bronisława Maniów, Mariannę, Leonardę, Stefana, Henryka, Stefana i Leonarda Ugornych, zmarłych w czyśćcu cierpiących.