INTENCJE MSZALNE: 11 — 17 VI 2018 r.

11 VI

1)  Sandrę Szurek – i. Leszka z żoną

2)  Anielę Porczyńską

Antoni Mikary – i. chrześniaka Adama Gryczyńskiego z rodziną

12 VI

AntoniMikary – i. siostry Reginy z mężem

13 VI

Antoniego, Zofię, Marka, Piotra Pogorzelec, Pawła Gruszkę

Różaniec Fatimski

14 VI

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

1) Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

2)    Leszka Kowalika – i. Marioli i Andzreja Smolarków z dziećmi i ich rodzinami

15 VI

Helenę Geder – i. Ewy Białożyk  z rodziną

Mariannę, Piotra, Emilię Stanisława i Bronisława Jaśkiewiczów

106 Rocznica konsekracji Kościoła Sobota   16 VI

Wacława Tułacza

1)  Dziękczynna za dar świątyni, o zbawienie wszystkich zmarłych, którzy przyczynili się do jej powstania i wystroju oraz o Boże błogosławieństwo dla żyjących ofiarodawców, dzięki którym jest właściwa troska o dobra materialne parafii

2)    Janinę Wojcieszak – i. rodz. Pogorzelców z Gdyni

(chrzest)

XI

Okresu Zwykłego

17 VI

Teresę, Anielę i Stanisława Janików

Za PARAFIAN

Alojzego Czerniewicza z racji imienin

Teofila, Mariannę Balcerczyków, Mirosława Włodarza

14 VI

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O pokój w Ojczyźnie i na świecie.  O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza, Krystiana i Kazimiery. O Boże błogosławieństwo dla kandydatów do sakramentu Bierzmowania i Ich rodzin.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, por. Annę Hołubowicz-Gadkowską, Jana Chwirałę, Joannę Gralińską, Stefanię Prus, Tomasza Nawrockiego,  Jana Wojtaszka, Mariannę Adamczewską, Mariannę Nowak, Bazylego Tułacza, Wacława Tułacza, Stanisława Kurzawę, Aleksandra Woźniaka, Zofię Przyłęcką, Mariana Dogielskiego, Stanisława Pogorzelca, Kazimierza Łakomiaka, Sławoja Szychtę, Janinę Wojcieszak, Jerzego Bunclera, Zenona Nowaka, Jana Wojciechowskiego, Janinę Bęcką, Irenę Narczyńską, Emilię i Stanisława  Szewczyków, Zbigniewa Rajcę, Lucynę Pilarczyk, Jadwigę Stobienię, Marka Juszczaka, Sławomira Rzepeckiego, Elżbietę Niestratę, Mariannę i Stanisława Flak, Mariannę i Józefa Litwę, Pelagię, Józefa i Piotra Jarychów, Józefę i Józefa Szychtów, Ryszarda Kicińskiego, Zofię i Bolesława Żurawskich, Jerzego Krzywdę, Antoniego Mikarego, Leszka Kowalika, zmarłych w czyśćcu cierpiących.