INTENCJE MSZALNE: 4 — 10 VI 2018 r.

Poniedziałek    4 VI

 

 g.700            1)  Annę

 

                        2)  Leszka Kowalika                          

 

g.  1800        Władysława Wilnera w 11 rocznicę śmierci                

Wtorek    5  VI 

 

 g.700       Nie ma Mszy św.                                                       

 

g.  1800             Annę Kujawę w 5 rocznicę śmierci, Jej męża Józefa i wnuczkę Alicję                

Środa    6 VI 

 

 g.700            O Boże błogosławieństwo dla rodziny

 

g.  1800       Roberta Nowickiego – i. pracowników Wydziału Gospodarki Komunalnej
i Mieszkaniowej w Opatówku
                                      

Zakończenie Oktawy Bożego Ciała Czwartek   7  VI 

 

 g.700            Nie ma Mszy św. 

 

g.1800         Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego                          1)  Intencja z próśb z nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

 

                         2)    Leszka Kowalika – i. Wandy Janiak  

uroczystość  Najświętszego Serca Pana Jezusa 
Piątek – 8 VI

40 – Godzinne Nabożeństwo 

 

g.800       Emilię Szewczyk – i. chrześniaka Wojciecha z rodziną              

g.  1500     Godzina Miłosierdzia 

 

g.  1800       Janinę Wojcieszak – i. córki i Tadeusza

                    

40 – Godzinne Nabożeństwo  Sobota  – 9 VI 

 

 g.800               Zygmunta Mielcarka w 3 rocz. śmierci               

g.  1500     Godzina Miłosierdzia

 

 g.  1600    O Boże błogosł. dla nowożeńców Natalii Jasińskiej i Adama Pawlaka

 

g.1800      1)    Leszka Reksę w 1 rocz. śmierci i Jego żonę Sabinę

 

                2)   Z okazji Spotkania Absolwentów Technikum Ogrodniczego roczników: 1979, 1980 i 1981 o Boże błogosławieństwo dla żyjących Absolwentów, Nauczycieli i Pracowników Technikum Ogrodniczego oraz o radość życia wiecznego dla zmarłych Absolwentów, Nauczycieli i Pracowników szkoły

 

 

 

10  VI   Odpust Najświętszego Serca Pana Jezusa  

 

 g.800              Edmunda Grzesiaka w 34 rocz. śmierci oraz za Józefę Grzesiak i Ich syna    Edmunda

 

g.1000         1)  Marię Nowicką w 8 rocznicę śmierci i za Włodzimierza Nowickiego   

 

              2) Z okazji 18 rocznicy urodzin Natalii z podziękowaniem Panu Bogu za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu i o zdanie matury

 

                            (2 chrzty)                                                           

g.1200           Za Parafian 

 

g. 1700           Edwarda i Janinę Lintnerów                     

 

 

 

 

 

Czwartek

  7 VI 

2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1800

 

 

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O pokój w Ojczyźnie i na świecie.  O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza, Krystiana i Kazimiery.

    

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, por. Annę Hołubowicz-Gadkowską, Jana Chwirałę, Joannę Gralińską, Stefanię Prus, Tomasza Nawrockiego,  Jana Wojtaszka, Mieczysława Stobienię, Mariannę Adamczewską, Mariannę Nowak, Bazylego Tułacza, Wacława Tułacza, Stanisława Kurzawę, Aleksandra Woźniaka, Zofię Przyłęcką, Mariana Dogielskiego, Stanisława Pogorzelca, Kazimierza Łakomiaka, Sławoja Szychtę, Janinę Wojcieszak, Jerzego Bunclera, Zenona Nowaka, Jana Wojciechowskiego, Janinę Bęcką, Irenę Narczyńską, Emilię i Stanisława  Szewczyków, Zbigniewa Rajcę, Lucynę Pilarczyk, Jadwigę Stobienię, Marka Juszczaka, Elżbietę Niestratę, Mariannę i Stanisława Flak, Mariannę i Józefa Litwę, Pelagię, Józefa i Piotra Jarychów, Józefę i Józefa Szychtów, Ryszarda Kicińskiego, Zofię i Bolesława Żurawskich, Zofię Łańduch, Jana Łyskanowskiego, Jerzego Krzywdę, Antoniego Mikarego, Leszka Kowalika, zmarłych w czyśćcu cierpiących.