INTENCJE MSZALNE: 28 V — 3 VI 2018 r.

Poniedziałek    28 V 

 

 g.700            Anielę Porczyńską                     

                                    

g.  1800      Krzysztofa Binkowskiego

 

Wtorek    29  V

 

 g.700              Aleksandra Woźniaka                                                                   

g.  1800             Tomasza Mikołajczyka

 

 

Środa    30 V 

 

 g.700              Stanisława Kurzawę                                    

g.  1800     Msza św. z uroczystości Bożego Ciała

 

                      Zbigniewa Krobskiego w 5 rocznicę śmierci           

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej Czwartek   31 V

 

 g.800            Anielę i Józefa Zepów

 

g. 1000       Za Parafian. Procesja Eucharystyczna

 

g.1700         Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego                                Intencja z próśb z nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego       

 

Pierwszy Piątek Miesiąca   1 VI

 

 g.700              Wacława Tułacza   

 

g.  1700     Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy parafii

 

Sobota  – 2 VI 

 

 g.700            Wynagradzająca Najświętszej Maryi Pannie za zniewagi Jej wyrządzone

 

g. 1600      O Boże błogosł. dla nowożeńców: Anny Dybioch i Krystiana Biziora   

 

g.1800        Leszka Kowalika – i. rodziny Winowiczów

3  VI    Niedziela IX Okresu                 Zwykłego                                                                                     

 

g.800              Władysławę i Wacława Stasiaków

 

 

 

g.1000         Za Parafian: Rocznica Pierwszej Komunii Świętej                                                  

 

g.1200           Jerzego Popiela z okazji 13 rocznicy śmierci

 

  g. 1700     W intencji Julii z racji 18 rocznicy urodzin. W 19 rocznicę ślubu Agnieszki i Mariusza. W 66 rocznicę urodzin Babci Zofii i w 45 rocznicę ślubu dziadków Natalii i Mirosław   

 

 

 

 

 

 

Czwartek

  31 V 

2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1800

 

 

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O pokój w Ojczyźnie i na świecie.  O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza i Kazimiery. O błogosławieństwo dla dzieci przygotowujących się do Rocznicy Pierwszego pełnego uczestnictwa we Mszy św.

    

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, por. Annę Hołubowicz-Gadkowską, Jana Chwirałę, Joannę Gralińską, Stefanię Prus, Tomasza Nawrockiego,  Jana Wojtaszka, Mieczysława Stobienię, Czesławę Łukaszczyk, Mariannę Adamczewską, Mariannę Nowak, Bazylego Tułacza, Wacława Tułacza, Stanisława Kurzawę, Aleksandra Woźniaka, Zofię Przyłęcką, Mariana Dogielskiego, Stanisława Pogorzelca, Kazimierza Łakomiaka, Sławoja Szychtę, Janinę Wojcieszak, Jerzego Bunclera, Zenona Nowaka, Jana Wojciechowskiego, Janinę Bęcką, Irenę Narczyńską, Emilię i Stanisława  Szewczyków, Zbigniewa Rajcę, Lucynę Pilarczyk, Jadwigę Stobienię, Marka Juszczaka, Elżbietę Niestratę, Mariannę i Stanisława Flak, Mariannę i Józefa Litwę, Pelagię, Józefa i Piotra Jarychów, Józefę i Józefa Szychtów, Ryszarda Kicińskiego, Zofię i Bolesława Żurawskich, Zofię Łańduch, Urszulę Mikurendę, Zofię Wszędobył, Jana Łyskanowskiego, Jerzego Krzywdę, zmarłych w czyśćcu cierpiących.