INTENCJE MSZALNE: 30 IV — 6 V 2018 r.

Poniedziałek    30 IV

g.700              Irenę Zimną

g.  1800       Arkadiusza Narczyńskiego – i. córek

Wtorek    1 V

g.700            Nie ma Mszy św.

g.  1800       Stanisława Pogorzelca – i. żony z racji imienin

Środa –  2 V

g.700              Zygmunta Mielcarka z racji Imienin

g.  1800     Msza z uroczystości N.M.P. Królowej Polski

Zygmunta i rodz. Nurków, Józefa Bednarka

Czwartek – 3 V: uroczystość NMP KRÓLOWEJ POLSKI

g.800              Stanisława Gąsiorowskiego z racji imienin

g.1000         1)  Za OJCZYZNĘ

2)  W intencji OSP w parafii Opatówek: za Żyjących, Zmarłych i Przyjaciół Straży

g. 1200     Stanisławę Ciamara, Teresę i Mieczysława Smolarków

g.  1700 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego                           Intencja z próśb z nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

Pierwszy Piątek miesiąca –  4  V

g.700              Stanisławę Ciamarę w 4 rocz. śmierci

g.1700       Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy parafii

Sobota  – 5 V

g.700    Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Maryi za zniewagi Jej wyrządzone

g.  1800     1) Leona Żulickiego w 30 rocznicę śmierci, jego żonę Kazimierę i córkę Sabinę

2)  W intencji Franciszka z racji chrztu i jego sióstr: Hani i Zosi oraz rodziców i dziadków z obojga stron

chrzest

6  V  VI Niedziela Wielkanocy

g.800              Stanisławę, Stanisława Spieszów

g.1000         1)  Za Parafian

2)  Tadeusza, Waldemara i Jolantę Kawalów

g.1200         1)    Stanisławę Ciamara z racji imienin i 4 rocznicy śmierci

2)    Stefanię Prus w 1 rocz. śmierci – i. syna Ryszarda z rodziną

g. 1700      Stanisława Wernera z racji imienin – i. syna Dariusza z rodziną

3 V

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O pokój w Ojczyźnie i na świecie.  O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza i Kazimiery. O błogosławieństwo dla dzieci przygotowujących się do Pierwszego pełnego uczestnictwa we Mszy św. i dla dzieci Komunii św. rocznicowej.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, por. Annę Hołubowicz-Gadkowską, Jana Chwirałę, Joannę Gralińską, Stanisława Wietrzycha, Stefanię Prus, Tomasza Nawrockiego,  Jana Wojtaszka, Pawła Stasiaka, Mieczysława Stobienię, Czesławę Łukaszczyk, Mariannę Adamczewską, Mariannę Nowak, Bazylego Tułacza, Wacława Tułacza, Stanisława Kurzawę, Aleksandra Woźniaka, Zofię Przyłęcką, Mariana Dogielskiego, Stanisława Pogorzelca, Kazimierza Łakomiaka, Sławoja Szychtę, Janinę Wojcieszak, Jerzego Bunclera, Zenona Nowaka, Jana Wojciechowskiego, Janinę Bęcką, Irenę Narczyńską, Emilię Szewczyk, Lucynę Pilarczyk, Jadwigę Stobienię, Elżbietę Niestratę, Mariannę i Stanisława Flak, Mariannę i Józefa Litwę, Pelagię, Józefa i Piotra Jarychów, Józefę i Józefa Szychtów, Ryszarda Kicińskiego, Zofię i Bolesława Żurawskich, Jerzego Wojtaszka, Romana Pytlińskiego, Stanisława Napierałę, Janinę Kołodziejczak, Annę Pietrzak, Janinę Knop, zmarłych w czyśćcu cierpiących.