INTENCJE MSZALNE: 9 — 15 IV 2018 r.

Urocz. Zwiastowania Pańskiego Poniedziałek

9 IV

700   1800 

Nie ma Mszy św.  

 

 

1)   Stanisława Nowaka – i. syna Dariusza z żoną i dziećmi

2)    Mariannę Nowak   

Wtorek

10 IV

700   

1800 

  Bazyli Tułacz


 
Leona Jaśkiewicza

Środa

11 IV

700   

1800 

Nie ma Mszy św.  


Tadeusza Sztrajta w 10 rocz. śmierci – i. córek z rodzinami

Czwartek

12 IV

700   

1800 

 Anielę Porczyńską

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

Piątek

13 IV

700   


1800 

  Wacław Tułacz

  Adama Siekańskiego – i. Danuty z córką

Sobota

14 IV

700   

 

1600  


1700  

 

1800 

  Irenę Zimną – i. wnuczki Marty z rodziną  

O Boże błogosł. dla nowożeńców: Malwiny Mrugalskiej i Marcina Wielgusiaka

O Boże błogosł. dla Absolwentów rocznika 1978 i o dar nieba dla zmarłych Absolwentów z tego rocznika.

Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Jadwigi i Ryszarda z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia dla Dostojnych  Jubilatów i bliskich Ich sercu   

III

Niedziela  Wielkanocy  

15 IV

800   

1000 

 

1200 

 

1700 

 Aleksandra Pilarczyka w 5 rocz. śmierci

 

Za PARAFIAN    

 (2 chrzty)

                                                                                         

  Stanisławę, Jana, Tadeusza Margaret Pogorzelców

 

  Łucję Bączyńską – i. Iwony i Piotra Klemczaków z dziećmi

 

 

 

 

 

   

 

 

 

Czwartek

  12 IV 

2018

 

 

 

 

 

 

 

1800

 

 

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy i dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O pokój w Ojczyźnie i na świecie.  O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza, Anny, Marii, Elżbiety, Katarzyny, Jadwigi i Kazimiery. O błogosławieństwo dla dzieci przygotowujących się do Pierwszego pełnego uczestnictwa we Mszy św.

    

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, por. Annę Hołubowicz-Gadkowską, Jana Chwirałę, Krystynę Kwiatkowską, Henryka Gawła, Joannę Gralińską, Janusza Bugajnego, Stanisława Wietrzycha, Stefanię Prus, Tomasza Nawrockiego,  Jana Wojtaszka, Pawła Stasiaka, Waldemara Rabiegę, Mieczysława Stobienię, Czesławę Łukaszczyk, Mariannę Adamczewską, Mariannę Nowak, Bazylego Tułacza, Wacława Tułacza, Stanisława Kurzawę, Aleksandra Woźniaka, Zofię Przyłęcką, Mariana Dogielskiego, Stanisława Pogorzelca, Kazimierza Łakomiaka, Sławoja Szychtę, Janinę Wojcieszak, Jerzego Bunclera, Zenona Nowaka, Jana Wojciechowskiego, Janinę Bęcką, Irenę Narczyńską, Elżbietę Niestratę, Mariannę i Stanisława Flak, Mariannę i Józefa Litwę, Pelagię, Józefa i Piotra Jarychów, Józefę i Józefa Szychtów, Ryszarda Kicińskiego, Zofię i Bolesława Żurawskich, Zofię Adamek, Kazimierza Stasiaka, zmarłych w czyśćcu cierpiących.