INTENCJE MSZALNE: 19 — 25 III 2018 r.

19 III

1)  Józefa Bednarka i Jego Rodziców, Zygmunta Nurka

2)  Bazylego Tułacza

Józefa, Kazimierza Sztanderów Józefa, Władysławę, Józefa, Mariannę, Franciszka Borówków

20 III

Jerzego Różalskiego – i. chrześniaczki Anny z rodziną

Stanisławę i Józefa Jędrusiaków, Józefę, Stefana Mańków

21 III

Nie ma Mszy św.

Stefana, Jolantę, ks. Jarosława, Mirosława Włodarzów, Edytę, Zdzisława Balcerzyków

22 III

Anielę Porczyńską

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

23 III

1)  Mariannę Grzegorek

2)  Mariannę Nowak

Droga Krzyżowa w świątyni

Droga Krzyżowa w Borowie

24 III

Irenę Zimna – i. córki Maryli z mężem

Msza św. z Niedzieli Palmowej.

1)  Edwarda i Eugeniusza Posiłków

2)   Pawła Pilarczyka w 5 rocz. śmierci

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

25 III

800    —1000

Andrzeja, Elżbietę i Kazimierza
  Annę, Józefa Nurków, Mariannę Mazurek

(chrzest)

za Parafian: błogosławieństwo palm
i procesja

Stanisława Gąsiorowskiego

22 III

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy i dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O pokój w Ojczyźnie i na świecie.  O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza, Anny, Marii, Elżbiety, Katarzyny, Jadwigi i Kazimiery. O szczęśliwe rozwiązanie.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, por. Annę Hołubowicz-Gadkowską, Kazimierza Judasza, Jana Chwirałę, Krystynę Kwiatkowską, Henryka Gawła, Joannę Gralińską, Eugenię Kurek, Leonarda Ugornego, Janusza Bugajnego, Stanisława Wietrzycha, Stefanię Prus, Tomasza Nawrockiego,  Jana Wojtaszka, Pawła Stasiaka, Waldemara Rabiegę, Jadwigę Pawłowską, Mieczysława Stobienię, Czesławę Łukaszczyk, Mariannę Adamczewską, Mariannę Nowak, Bazylego Tułacza, Wacława Tułacza, Stanisława Kurzawę, Aleksandra Woźniaka, Zofię Przyłęcką, Elżbietę Lachowską, Mariana Dogielskiego, Stanisława Pogorzelca, Kazimierza Łakomiaka, Sławoja Szychtę, Janinę Wojcieszak, Jerzego Bunclera, Zenona Nowaka, Jana Wojciechowskiego, Janinę Bęcką, Elżbietę Niestratę, Mariannę i Stanisława Flak, Mariannę i Józefa Litwę, Pelagię, Józefa i Piotra Jarychów,  Halinę Kleczewską, Józefa, Jakuba, Władysławę Witczaków, Zofię i Józefa Łańduchów, Jerzego Krakusa,  zmarłych w czyśćcu cierpiących.