INTENCJE MSZALNE 12 — 18 III 2018 r.

Poniedziałek:  12  III—   DZIEŃ  SPOWIEDZI

g.900              Jerzego Różalskiegoi. Mirosławy Wywigacz

g.1200           Józefa Szczota

g.16              Stanisława Janiaka i rodz. Janiaków

g.  1800       Józefa, Czesławę, Mariannę, Franciszka Dulebów

g.2000           Annę, Stanisława Wypiór –  i. Wspólnoty Mieszkaniowej z ul. Piaskowej 2

WTOREK:  13  III     Zakończenie Rekolekcji

g.900              Henryka Marciniaka

g.1200         1)  Józefa, Janinę Juszczaków, rodz. Juszczaków i Krzywdów

2)  Wojciecha Abkowicza

g.16               Józefa Wietrzycha z racji Imienin

g.  1800      Kazimierza Gąsiorowskiego

g.2000           Zdzisława Kaczmarka – i. Felka Kotały

Środa 14 III

g.   700       1)  Mariannę Adamczewską

2)  Mariannę Grzegorek

g. 1800       Nie ma Mszy św.

Czwartek  15  III

g.   700         Wacława Tułacza

g. 1800 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego                        Intencja z próśb z nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

Piątek  16 III

g.700            Wiesława Zdyba – i. Haliny z mężem z Opatówka

g.1700      Droga Krzyżowa   Anielę Porczyńską

Sobota  17  III

g.   700           Mariannę Grzegorek

g. 1800          Mariannę i Józefa Jaśkiewiczów

18  III    V  Niedziela Wielkiego Postu

g.800              Józefa Tadeuszaka i  Marię Tadeuszak

g.1000         Za Parafian

g.1200        Józefa, Mariannę Sztanderów, Stefana, Leokadię Stasiaków, Józefa Brodziaka

1630      Gorzkie Żale, a po nich Msza św. za: Józefa Manię z racji Imienin

15 III

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy i dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O pokój w Ojczyźnie i na świecie.  O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza, Anny, Marii, Elżbiety, Katarzyny, Jadwigi i Kazimiery. O szczęśliwe rozwiązanie.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, por. Annę Hołubowicz-Gadkowską, Kazimierza Judasza, Jana Chwirałę, Krystynę Kwiatkowską, Henryka Gawła, Joannę Gralińską, Eugenię Kurek, Leonarda Ugornego, Janusza Bugajnego, Stanisława Wietrzycha, Stefanię Prus, Tomasza Nawrockiego,  Jana Wojtaszka, Pawła Stasiaka, Waldemara Rabiegę, Jadwigę Pawłowską, Mieczysława Stobienię, Czesławę Łukaszczyk, Mariannę Adamczewską, Mariannę Nowak, Bazylego Tułacza, Wacława Tułacza, Stanisława Kurzawę, Aleksandra Woźniaka, Zofię Przyłęcką, Elżbietę Lachowską, Mariana Dogielskiego, Stanisława Pogorzelca, Kazimierza Łakomiaka, Sławoja Szychtę, Janinę Wojcieszak, Jerzego Bunclera, Zenona Nowaka, Jana Wojciechowskiego, Janinę Bęcką, Elżbietę Niestratę, Mariannę i Stanisława Flak, Mariannę i Józefa Litwę, Pelagię, Józefa i Piotra Jarychów,  Halinę Kleczewską, Helenę Zimną, Józefa, Jakuba, Władysławę Witczaków,  zmarłych w czyśćcu cierpiących.