INTENCJE MSZALNE: 5 — 11 III 2018 r.

5 III

Riccardo Kalenska – w 12 rocznicę śmierci

Kazimierza Mroza – i. rodz. Jędrzejaków z Cieni II

6 III

1800

O Boże błogosławieństwo dla Michaliny w 11 rocznicę urodzin i dla Czesławy z racji 88 rocznicy urodzin

Marię i Henryka Szymańskich – i. córek: Marii, Anny i Teresy

1700

Hieronima Szymańskiego, Stefanię i Wacława Gawłowskich

1)  za Parafian

2)  W intencji Ireny z racji 80 – lecia dziękczynno – błagalna i za ś.p. Józefa Jej męża
3)
W 100-lecie Heleny Gieszczyńskiej z podziękowaniem za łaski z prośbą o boże błogosł. dla Dostojnej Solenizantki i Bliskich Jej sercu

Eugenię Kurek w 1 rocz. śmierci

Gorzkie Żale

Józefa i Janinę Łańduchów i zmarłych z rodziny Antczaków

8 IV

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy i dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O pokój w Ojczyźnie i na świecie.  O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza, Anny, Marii, Elżbiety, Katarzyny, Jadwigi i Kazimiery. O szczęśliwe rozwiązanie. O Boże błogosławieństwo na rekolekcje wielkopostne dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

O Boże błogosławieństwo dla Niewiast Parafii!

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, por. Annę Hołubowicz-Gadkowską, Kazimierza Judasza, Krystynę Szymczak, Jana Chwirałę, Krystynę Kwiatkowską, Henryka Gawła, Joannę Gralińską, Eugenię Kurek, Leonarda Ugornego, Janusza Bugajnego, Stanisława Wietrzycha, Stefanię Prus, Tomasza Nawrockiego,  Jana Wojtaszka, Pawła Stasiaka, Waldemara Rabiegę, Jadwigę Pawłowską, Mieczysława Stobienię, Czesławę Łukaszczyk, Mariannę Adamczewską, Mariannę Grzegorek, Mariannę Nowak, Bazylego Tułacza, Wacława Tułacza, Anielę Porczyńską, Stanisława Kurzawę, Aleksandra Woźniaka, Jana Rena, Zofię Przyłęcką, Elżbietę Lachowską, Mariana Dogielskiego, Stanisława Pogorzelca, Jana Witczaka, Kazimierza Łakomiaka, Sławoja Szychtę, Janinę Wojcieszak, Jerzego Bunclera, Zenona Nowaka, Jana Wojciechowskiego, Danutę Kubiak, Elżbietę Niestratę, Mariannę i Stanisława Flak, Mariannę i Józefa Litwę, Pelagię, Józefa i Piotra Jarychów, Pawła Nogaja, Halinę Kleczewską, Helenę Zimną,  zmarłych w czyśćcu cierpiących.