INTENCJE MSZALNE: 26 II — 4 III 2018 r.

26 II

Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy parafii

3 III

Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Maryi za zniewagi Jej wyrządzone

Z okazji 18 rocz. urodzin Agnieszki dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Niej i bliskich Jej sercu i zaMieczysława Nowaka Jej Dziadka w 3 rocznicę śmierci

Niedziela Wielkiego Postu

4 IV

Kazimierę i Kazimierza Mierzwiaków z racji Imienin – i. córki

1)  za Parafian

2)    Kazimierza Judasza

Kazimierza i Mariannę Demskich

Gorzkie Żale

Helenę i Władysława Sowów

1 IV

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy i dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O pokój w Ojczyźnie i na świecie.  O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Włodzimierza, Anny, Marii, Elżbiety, Katarzyny, Jadwigi i Kazimiery. O szczęśliwe rozwiązanie. O Boże błogosławieństwo na rekolekcje wielkopostne dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, por. Annę Hołubowicz-Gadkowską, Kazimierza Judasza, Krystynę Szymczak, Jana Chwirałę, Krystynę Kwiatkowską, Henryka Gawła, Joannę Gralińską, Eugenię Kurek, Leonarda Ugornego, Janusza Bugajnego, Stanisława Wietrzycha, Stefanię Prus, Tomasza Nawrockiego,  Jana Wojtaszka, Pawła Stasiaka, Waldemara Rabiegę, Jadwigę Pawłowską, Mieczysława Stobienię, Czesławę Łukaszczyk, Mariannę Adamczewską, Mariannę Grzegorek, Mariannę Nowak, Bazylego Tułacza, Wacława Tułacza, Anielę Porczyńską, Stanisława Kurzawę, Aleksandra Woźniaka, Jana Rena, Zofię Przyłęcką, Elżbietę Lachowską, Mariana Dogielskiego, Stanisława Pogorzelca, Jana Witczaka, Kazimierza Łakomiaka, Sławoja Szychtę, Janinę Wojcieszak, Jerzego Bunclera, Danutę Kubiak, Elżbietę Niestratę, Mariannę i Stanisława Flak, Mariannę i Józefa Litwę, Pelagię, Józefa i Piotra Jarychów, Pawła Nogaja, Halinę Kleczewską, zmarłych w czyśćcu cierpiących.