INTENCJE MSZALNE 1 I 2018 r. – 7 I 2018 r.

1 stycznia: Poniedziałek. Urocz. Świętej Bożej Rodzicielki Maryi 

godz.   800      Zygmunta Kurka w 9 rocz. śmierci

godz. 1000      Za Parafian
godz. 1200       Mieczysława i Mariannę Nowaków, Mieczysława Łańducha
godz. 1700       Mieczysława, Wincentego i Aleksandrę Stobieniów   

2 stycznia: Wtorek 

godz.   700    1)   Teresę Wienc

                        2)  Jadwigę Pawłowską

                     3 stycznia: Środa

 godz.   700    1)   Czesławę Łukaszczyk

                        2)  Mieczysława Stobienię

                                             4 stycznia: Czwartek

godz.   700    Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
                      
1)   
Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego
                      
2)   Stanisława Kępę      

5 stycznia – Pierwszy Piątek Miesiąca 

 godz.   700     O Boże błogosławieństwo dla Mateusza w 2 rocznicę urodzin

 

godz. 1700    Msza św. z uroczystości Objawienia Pańskiego
Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy Parafii

6 stycznia – uroczystość Objawienia Pańskiego

Pierwsza Sobota Miesiąca 

godz.   800     Franciszka, Stanisławę, Elżbietę i Józefa Marczaków

godz. 1000      1)  Za Parafian
           
2)Stanisława Skórskiego w 1 rocz. śmierci – int. córki z rodziną                                                                                                       

 godz. 1200       Marii Saganowskiej – i. męża i dzieci wraz z wnukami

 godz. 1800 !!!     Łucję Bączyńską – int. Wandy Janiak            

8 stycznia: Niedziela chrztu pańskiego

 godz.   800       Wandę Zimna w 6 rocz. śmierci

 godz. 1000      Za Parafian
                        O
dnowienie przyrzeczeń Chrztu św. Gr.I:  kl. III a i b

 godz. 1200     Wiktorię i Lucjana Olejniczaków
                        
Odnowienie przyrzeczeń Chrztu św. Gr. II:  kl. III c i d

 godz. 1700     Grzegorza Pawliczaka w 8 rocz. śmierci, Zdzisława Banasiaka
                       w 2 rocz. śmierci   
   

 

 

 

Czwartek

 4 I 

2018

 

 

 

 

 

 

 

700!!

 

 

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy i dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O pokój w Ojczyźnie i na świecie. O zdrowie dla Włodzimierza, Anny i Kazimiery. O szczęśliwy przebieg operacji dla Ireny    

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków,  por. Annę Hołubowicz-Gadkowską, Kazimierza Judasza, Krystynę Szymczak, Jana Chwirałę, Krystynę Kwiatkowską, Henryka Gawła, Joannę Gralińską, Henryka Śmietańskiego, Marię Chojnacką, Eugenię Kurek, Leonarda Ugornego, Janusza Bugajnego, Stanisława Wietrzycha, Stefanię Prus, Tomasza Nawrockiego,  Jana Wojtaszka, Pawła Stasiaka, Waldemara Rabiegę, Jadwigę Pawłowską, Mieczysława Stobienię, Czesławę Łukaszczyk, Mariannę Adamczewską, Mariannę Grzegorek, Mariannę Nowak, Irenę Zimną, Bazylego Tułacza, Wacława Tułacza, Krzysztofa Drobnika, Anielę Porczyńską, Stanisława Kurzawę, Aleksandra Woźniaka, Jana Rena, Sabinę i Leszka Reksa, Jerzego, Walerię i Stefana Witczaków, Teresę Kotecką,  zmarłych w czyśćcu cierpiących.