25 – 31 XII 2017 r.

25 grudnia: Poniedziałek – urocz. Narodzenia Pańskiego

godz. 000          Pasterka: 1)  Za Parafian

                                                 2) Za naszych zmarłych rodziców  

godz. 1000       1)    Alicję Żulicką
                          2)    Izabelę Włodarską                   
             

godz. 1200       1)    Mariannę i Wincentego Tomaszewskich
                          2)    Teresę i Stanisława Wietrzychów, Jana, Stanisławę i Zenobię
                                   Gruszków  

godz. 17001)Stanisława, Krzysztofa, Kazimierza, Mariannę, i Stanisława
                                    Gąsiorowskich
                     2)  Joannę Gralińską w 1 rocz. śmierci

26 grudnia: Wtorek — święto  św. Szczepana Pierwszego Męczennika

godz.  800       Janinę Edwarda Lintnerów

godz. 1000     Eugenię, Józefa, Stanisława Klibrów i Stanisława Janiaka  

godz.  1200  1)   Wiktorię, Stanisława Zimnych, Józefę i Antoniego Banasiaków  

                      2)  W 40 rocznicę ślubu Barbary i Tadeusza Tuliszków z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalszą drogę pielgrzymowania i dla Wszystkich Bliskich Ich sercu

27 grudnia: Środa

godz.   700    1)   Paweł Stasiak

                      2)  Marianna Nowak

28 grudnia: Czwartek

godz. 700        1) O szczęśliwy przebieg operacji dla Anny i szybki powrót do zdrowia

                       Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

                       2) Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

29 grudnia: Piątek

godz.   700    1)   Jadwigę Pawłowską

                      2)   Stanisława Kępę 

30 grudnia: Sobota

godz.   700     Nie ma Mszy św.

godz.   1800  1)   Mariana Rapałę – i. wnuka Wojciecha z rodziną    

                       2)Z racji 50 – lecia małżeństwa Anny i Jana dziękczynno-błagalna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Bliskich Ich sercu oraz o pomyślne rozwiązanie sprawy Bogu wiadomej       

31 grudnia: święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

godz.  800          Alicję Żulicką 

godz. 1000      Za Parafian
                        2)  W 50 rocznicę ślubu Józefa i Zofii Kłyszów z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia i dla bliskich Ich sercu                            
                                          

godz. 1200        Kazimierza Judasza w 2 rocz. śmierci

godz. 1700     Nabożeństwo przebłagalno – dziękczynne.
                         Msza św. z urocz. Świętej Bożej Rodzicielki z przeproszeniem za
                         grzechy, z prośbą o
Boże błogosławieństwo na Nowy 2018 Rok.

 

 

 

 

 

 

    Czwartek

 28  XII 

2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

700!!

 

 

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O Boże błogosławieństwo dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy i dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O pokój w Ojczyźnie i na świecie. O zdrowie dla Włodzimierza, Anny i Kazimiery. O Boże błogosławieństwo dla Darczyńców dla Domu Poczętego Życia w Odolanowie.   

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, Pawła Kasprzaka, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków,  por. Annę Hołubowicz-Gadkowską, Kazimierza Judasza, Krystynę Szymczak, Jana Chwirałę, Krystynę Kwiatkowską, Henryka Gawła, Joannę Gralińską, Henryka Śmietańskiego, Marię Chojnacką, Eugenię Kurek, Danutę Lazarek, Leonarda Ugornego, Janusza Bugajnego, Stanisława Wietrzycha, Stefanię Prus, Tomasza Nawrockiego,  Mariannę Kopeć, Jana Wojtaszka, Pawła Stasiaka, Waldemara Rabiegę, Jadwigę Pawłowską, Mieczysława Stobienię, Czesławę Łukaszczyk, Mariannę Adamczewską, Mariannę Grzegorek, Mariannę Nowak, Irenę Zimną, Bazylego Tułacza, Wacława Tułacza, Krzysztofa Drobnika, Anielę Porczyńską, Stanisława Kurzawę, Aleksandra Woźniaka, Jana Rena, Sabinę i Leszka Reksa, Jerzego, Walerię i Stefana Witczaków, Krystynę Sałek, Jadwigę Niezgódkę, Władysława Tośtę, Franciszka Zimnego, Mariannę Zymon, Teresę Kotecką,  zmarłych w czyśćcu cierpiących.