INTENCJE MSZALNE: 27 — 3 XII 2017 r.

27 XI

1000

1200

1700

Mariannę i Franciszka Juszczaków, Stanisławę i Nepomucyna Michalaków, Stanisławę, Józefa i Jana Chwirałów

1)  Za PARAFIAN

2)   O Boże błogosławieństwo z racji roczku dla Szymonka i Jego najbliższych oraz o zdrowie dla Niego i szczęśliwy przebieg operacji

1)  Elżbietę Zielińską w 8 rocz. śmierci – i. syna z rodziną

2)  Z okazji 75 –lecia urodzin Stefanii – i. syna z rodziną

Andrzeja, Barbarę i Piotra Dybiochów

30 XI

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O Boże błogosławieństwo dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy i dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O pokój w Ojczyźnie i na świecie. O zdrowie dla ks. Pawła, Włodzimierza, Anny i Kazimiery. O Boże błogosławieństwo dla Mateusza z racji 5 rocz. urodzin i dla Jego Najbliższych. O Boże błogosławieństwo dla Pasterza diecezji z racji 21 rocznicy świeceń biskupich.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków,  por. Annę Hołubowicz-Gadkowską, Kazimierza Judasza, Krystynę Szymczak, Jana Chwirałę, Krystynę Kwiatkowską, Henryka Gawła, Joannę Gralińską, Henryka Śmietańskiego, Marię Chojnacką, Eugenię Kurek, Danutę Lazarek, Leonarda Ugornego, Janusza Bugajnego, Ryszarda Jarycha, Stanisława Wietrzycha, Stefanię Prus, Tomasza Nawrockiego,  Mariannę Kopeć, Jana Wojtaszka, Pawła Stasiaka, Waldemara Rabiegę, Jadwigę Pawłowską, Stanisława Kępę, Mieczysława Stobienię, Czesławę Łukaszczyk, Mariannę Adamczewską, Mariannę Grzegorek, Mariannę Nowak, Irenę Zimną, Bazylego Tułacza, Wacława Tułacza, Krzysztofa Drobnika, Sabinę i Leszka Reksa, Jerzego, Walerię i Stefana Witczaków, Krystynę Sałek, Ksawerę Skowrońską, Reginę Bugajną, Stanisława Skowrońskiego z rodziną, Marię Ubych, Mariannę i Michała Gurczyńskich, Jana Judasza, zmarłych w czyśćcu cierpiących.