INTENCJE MSZALNE: 20 — 26 XI 2017 r.

20 X

Krzysztofa Drobnika – i. rodziców i brata z żoną

Marka Burdelaka – int. Eugenii i Marka Duraj

21 X

Nie ma Mszy św.

Z prośbą o zawierzenie swojego życia Bogu przez synów i męża oraz oddanie się w opiekę Matki Bożej – int. mamy

22 X

Reginę Bugajna – int. syna Andrzeja z rodziną

23 X

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

24 X

Pawła Stasiaka

Jana Wojtaszka

Droga Krzyżowaprowadzona przez Grupę O. Pio

Sobota                25 X

Mariannę Kopeć

Wojciecha Mosińskiego – z racji urodzin

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 26 X

Stanisławę, Józefa, Marię, Szymona Jędrusiaków

Za PARAFIAN

Wiktorię i Władysława Gruszków

Jana Dogielskiego – i. siostry Janiny z rodziną

23 XI

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O Boże błogosławieństwo dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy i dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O pokój w Ojczyźnie i na świecie. O zdrowie dla Włodzimierza, Anny i Kazimiery.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków,  por. Annę Hołubowicz-Gadkowską, Kazimierza Judasza, Zofię Dybioch,  Radosława Kąkola, Krystynę Szymczak, Jana Chwirałę, Krystynę Kwiatkowską, Henryka Gawła, Joannę Gralińską, Henryka Śmietańskiego, Marię Chojnacką, Eugenię Kurek, Danutę Lazarek, Leonarda Ugornego, Janusza Bugajnego, Ryszarda Jarycha, Stanisława Wietrzycha, Stefanię Prus, Tomasza Nawrockiego, Danutę Kopeć, Sławomira Nowickiego, Mariannę Kopeć, Jana Wojtaszka, Pawła Stasiaka, Waldemara Rabiegę, Jadwigę Pawłowską, Stanisława Kępę, Mieczysława Stobienię, Czesławę Łukaszczyk, Mariannę Adamczewską, Mariannę Grzegorek, Mariannę Nowak, Irenę Zimną, Bazylego Tułacza, Wacława Tułacza, Sabinę i Leszka Reksa, Jerzego, Walerię i Stefana Witczaków, Krystynę Sałek, Barbarę Kocembę, Ksawerę Skowrońską, Reginę Bugajną, Stanisława Skowrońskiego z rodziną, Marię Ubych, Mariannę i Michała Gurczyńskich, zmarłych w czyśćcu cierpiących.