INTENCJE MSZALNE: 13 — 19 XI 2017 r.

13 X

1)    Leszka Reksę

2)    Danutę Kopeć

Mirosława, Annę, Jana Niklasów

14 X

Tomasza Nawrockiego

ks. Edmunda Suchorskiego z racji imienin – int. kuzynki Mirosławy

15 X

Mariannę Kopeć

Ewę Drobnik – int. rodziców oraz siostry z rodziną

16 X

Pawła Stasiaka

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

17 X

Waldemara Rabiegę

Józefę Sobczak w 8 rocz. śmierci

Sobota                18 X

Bożenę Sztanderę w 2 rocz. śmierci – int. rodziców i syna

1)   Stanisława Sikorę i rodziców: Stanisławę i Antoniego Sikorów.

2) W intencji Chóru Parafialnego: Żyjących i Zmarłych

XXXIII

Okresu Zwykłego

19 X

800

1000

1200

1700

Wiesława Ziółkowskiego – int. wujka Andrzeja, kuzynki Małgorzaty, Agnieszki i Basi z rodziną oraz za Henryka Matuszaka – int. szwagra Andrzeja z rodz. i Barbary Lisek z rodziną

Za PARAFIAN

Jana Zimnego w 5 rocz. śmierci

Anielę i Józefa Zepów

16 XI

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O Boże błogosławieństwo dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy i dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O pokój w Ojczyźnie i na świecie. O zdrowie dla Włodzimierza, Anny i Kazimiery.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, s. Władysławę, s. Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków,  por. Annę Hołubowicz-Gadkowską, Kazimierza Judasza, Zofię Dybioch,  Radosława Kąkola, Krystynę Szymczak, Jana Chwirałę, Krystynę Kwiatkowską, Henryka Gawła, Joannę Gralińską, Henryka Śmietańskiego, Marię Chojnacką, Eugenię Kurek, Radosława Głowinkowskiego, Danutę Lazarek, Leonarda Ugornego, Janusza Bugajnego, Ryszarda Jarycha, Stanisława Wietrzycha, Stefanię Prus, Stanisława Matysiaka, Tomasza Nawrockiego, Danutę Kopeć, Sławomira Nowickiego, Mariannę Kopeć, Jana Wojtaszka, Pawła Stasiaka, Waldemara Rabiegę, Jadwigę Pawłowską, Stanisława Kępę, Mieczysława Stobienię, Czesławę Łukaszczyk, Mariannę Adamczewską, Mariannę Grzegorek, Mariannę Nowak, Irenę Zimną, Bazylego Tułacza, Wacława Tułacza, Sabinę i Leszka Reksa, Jerzego, Walerię i Stefana Witczaków, Krystynę Sałek, Barbarę Kocembę, Ksawerę Skowrońską, Reginę Bugajną, Katarzynę Andrzejczak, zmarłych w czyśćcu cierpiących.