INTENCJE MSZALNE: 30 X — 5 XI 2017r.

                                                           

 

Poniedziałek   30 X

 

g.700            1)   Zbigniewa Okońskiego, Marii Janke

 

                     2)†  Stanisława Matysiaka – i. wnuka Marcina

 

g.1700         Różaniec. Ewę Krzywdę w 2 rocz. śmierci  

 

Wtorek –  31 X 

 

 g.700            Tomasza Nawrockiego 

 g.1700      Różaniec. Msza św. z uroczystości Wszystkich Świętych

                        1)    Alicję Żulicką

 

                     2)  Mieczysława Stobienię – i. braci: Józefa i Leszka

 

Uroczystość Wszystkich Świętych

Środa 1  XI

 

 

 g.800            † Leszka Reksę

 

g.1000           Jana Wojtaszka                 

g.  1400     Na Cmentarzu:  za Parafian                

Dzień Zaduszny

Czwartek  – 2 XI 

 

 g.800            1)   Alicję Żulicką

 

                 2)  Wg intencji wyznaczonej przez Ojca Świętego                   

g.1100         Za wszystkich Wiernych Zmarłych

 

1700          Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego                   1) Intencja z próśb z nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

 

                    2)  Wg intencji wyznaczonej przez Ojca Świętego

 

Pierwszy Piątek Miesiąca

Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek – 3 XI 

 

 g.800              Danutę Kopeć               

 

g. 1500         Godzina Miłosierdzia

 

1700            Marię Garcarz – i. Czesława Masiaka z dziećmi 

Sobota   4 XI   

 

 

g.700            1)  Teresę Wienc

 

                       2)    Waldemara Rabiegę  

 

g.1800      1)   Jana Ciepluchę – i. Dyrekcji i Pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Kaliszu  

                          2) W intencji ks. Karola z racji Imienin

 Niedziela XXXI Okresu Zwykłego   5  XI 

 g.800            Leonarda i Leonardę Ugornych z racji Imienin

g.1000         Za Parafian                                              

g.1200         Alojzego Czerniewicza  w 7 rocz. śmierci

g. 1700        Henryka i Jana Burzyńskich, Pawła i Stefanię Klibrów               

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 2 XI 

2017

 

 

 

 

 

 

 

 

1700

 

 

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O Boże błogosławieństwo dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy i dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O pokój w Ojczyźnie i na świecie. O zdrowie dla Włodzimierza i Anny.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, s. Władysławę, s. Charitas, Annę Hołubowicz-Gadkowską, poległych w czasie II Wojny Światowej w walce z Niemcami i bolszewikami, pomordowanych w obozach koncentracyjnych, łagrach sowieckich
a szczególnie w Katyniu i w okresie powojennym, Kazimierza Judasza, Zofię Dybioch,  Radosława Kąkola, Krystynę Szymczak, Jana Chwirałę, Krystynę Kwiatkowską, Bolesławę Klińską, Henryka Gawła, Joannę Gralińską, Henryka Śmietańskiego, Tomasza Kwintę, Czesławę Garbacz, Marię Chojnacką, Eugenię Kurek, Radosława Głowinkowskiego, Danutę Lazarek, Leonarda Ugornego, Janusza Bugajnego, Ryszarda Jarycha, Teresę Korzepską, Stanisława Wietrzycha, Krzysztofa Chlebowskiego, Stefanię Prus, Stanisława Matysiaka, Tomasza Nawrockiego, Danutę Kopeć, Sławomira Nowickiego, Mariannę Kopeć, Jana Wojtaszka, Pawła Stasiaka, Waldemara Rabiegę, Jadwigę Pawłowską, Stanisława Kępę, Mieczysława Stobienię, Czesławę Łukaszczyk, Mariannę Adamczewską, Mariannę Grzegorek, Mariannę Nowak, Irenę Zimną, Sabinę i Leszka Reksa, Jerzego, Walerię i Stefana Witczaków, Krystynę Sałek, Barbarę Kocembę, Ksawerę Skowrońską, Reginę Bugajną, Katarzynę Andrzejczak, Mariannę Łodzińską, zmarłych w czyśćcu cierpiących.