INTENCJE MSZALNE: 2 X — 8 X 2017 r.

Poniedziałek

2 X

700   1700  

1)   Stanisława Wietrzycha

2)   Leszka Reksę

Różaniec. 
 Teresę Juszczak

Wtorek

3 X

700   

1700  

  Stanisława Matysiaka


 Różaniec.  
Z okazji urodzin Jadwigi dziękczynno - błagalna 

Środa

4 X

700   

1700  

  Ryszarda Dziedzica w 5 rocz. śmierci


 Różaniec. 
Teresę Korzepską z racji Imienin – int. wnuczki Agnieszki Smolińskiej z rodziną   

Czwartek

5 X

700   

 

1700 

  Alicję Żulicką

 

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

Pierwszy Piątek miesiąca

6 X

700   


1700  

  Tomasza Nawrockiego – i. siostry Magdaleny z mężem i dziećmi


 Różaniec.  Edmunda Grzesiaka, Józefę Grzesiak w 8 rocz. śmierci i  za Edmunda Grzesiaka

Sobota

7 X

700   


1800  

  Stanisława Napierałę


1)    Annę i Stanisława Zimnych, rodz. Zimnych i Dziedziców

2)    Piotra Marciniaka

Niedziela

XXVII

 Okresu Zwykłego

8 X

800    —1000  —1200   —1630

  Wacława Urbańskiego

Za PARAFIAN  

  Marię Saganowską z racji urodzin – i. męża z rodziną

Nabożeństwo Różańcowe

  Izę Łatkowską

 

 

 

 

  Czwartek

  5  X 

2017

 

 

 

 

 

 

 

1800

 

 

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O Boże błogosławieństwo dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy i dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O pokój w Ojczyźnie i na świecie. O zdrowie dla Włodzimierza i Anny.    

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, s. Władysławę, s. Charitas, Annę Hołubowicz-Gadkowską, poległych w czasie II Wojny Światowej w walce z Niemcami i bolszewikami, pomordowanych w obozach koncentracyjnych, łagrach sowieckich a szczególnie w Katyniu i w okresie powojennym, Kazimierę Bęcką, Kazimierza Judasza, Stanisława Nawrockiego, Zofię Dybioch,  Radosława Kąkola, Krystynę Szymczak, Jana Chwirałę, Krystynę Kwiatkowską, Bolesławę Klińską, Henryka Gawła, Stanisława Juszczaka,  Joannę Gralińską, Henryka Śmietańskiego, Tomasza Kwintę, Czesławę Garbacz, Marię Chojnacką, Eugenię Kurek, Jana Ciepluchę, Radosława Głowinkowskiego, Danutę Lazarek, Leonarda Ugornego, Janusza Bugajnego, Ryszarda Jarycha, Teresę Korzepską, Stanisława Wietrzycha, Krzysztofa Chlebowskiego, Stefanię Prus, Stanisława Matysiaka, Tomasza Nawrockiego, Danutę Kopeć, Sławomira Nowickiego, Mariannę Kopeć, Jana Wojtaszka, Pawła Stasiaka, Waldemara Rabiegę, Teresę Wienc, Jadwigę Pawłowską, Stanisława Kępę, Mieczysława Stobienię, Czesławę Łukaszczyk, Jerzego, Walerię i Stefana Witczaków, Krystynę Sałek, ks. Edmunda Suchorskiego, Józefę Szlenkier, Mieczysława Sztrajta, Magdalenę Dudek, Franciszka Jurgę, zmarłych w czyśćcu cierpiących.