INTENCJE MSZALNE: 25 IX — 1 X 2017 r.

Poniedziałek

25 IX

700   1800  

1)   Krzysztofa Chlebowskiego

2)   Danutę Kopeć

 Piotra Błaszczaka

Wtorek

26 IX

700   

1800  

  Stanisława Wietrzycha 

 Krystynę Moros – i. siostry Anny z rodziną

Środa

27 IX

700   


1800  

 

  Leszka Reksę


O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla córek – i. Mamy

Czwartek

28 IX

700   

 

1800 

 Leokadię Kliber

 

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

Piątek

29 IX

700   


1800  

  Józefa Bednarka w 7 rocz. śmierci


 Michała i Jego Mamę Dorotę oraz Kazimierę Bęcką

Droga Krzyżowa – prowadzi Grupa O. Pio

Sobota

30 IX

700   

1500  

1600  

1700  

1800  

Nie ma Mszy św.

O Boże błog. dla nowoż.:  Darię Michalak  i Adama Złoteckiego
O Boże błog. dla nowoż.: Justynę Kardynał i Łukasza Wachowskiego
O Boże błog. dla nowoż.: Anitę Sowę i Dariusza Pawlaka

1)    Hieronima Jędrzejaka z racji imienin
2)    Stefanię Prus – i. wnuka Janusza z żoną

Niedziela

XXVI

 Okresu Zwykłego

1 X

800   

1000

1200

1630

  Tomasza i Aleksandra Korzeniowskich

Za PARAFIAN   (2 chrzty)

  Władysława Jabłońskiego w 2 rocz. śmierci – i. siostry z rodziną

Nabożeństwo Różańcowe

  Józefa, Eugenię i Stanisława Klibrów

 

 

 

 

    Czwartek

  28 IX 

2017

 

 

 

 

 

 

1800

 

 

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O Boże błogosławieństwo dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy i dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O pokój w Ojczyźnie i na świecie. O zdrowie dla Włodzimierza i Anny. 

   

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, s. Władysławę, s. Charitas, Annę Hołubowicz-Gadkowską, poległych w czasie II Wojny Światowej w walce z Niemcami i bolszewikami, pomordowanych w obozach koncentracyjnych, łagrach sowieckich
a szczególnie w Katyniu i w okresie powojennym, Leona Janika, Kazimierę Bęcką, Kazimierza Judasza, Stanisława Nawrockiego, Zofię Dybioch,  Radosława Kąkola, Krystynę Szymczak, Jana Chwirałę, Krystynę Kwiatkowską, Bolesławę Klińską, Henryka Gawła, Stanisława Juszczaka,  Joannę Gralińską, Henryka Śmietańskiego, Tomasza Kwintę, Czesławę Garbacz, Marię Chojnacką, Eugenię Kurek, Jana Ciepluchę, Radosława Głowinkowskiego, Danutę Lazarek, Leonarda Ugornego, Janusza Bugajnego, Ryszarda Jarycha, Teresę Korzepską, Stanisława Wietrzycha, Krzysztofa Chlebowskiego, Stefanię Prus, Stanisława Matysiaka, Leszka i Sabinę Reksów, Tomasza Nawrockiego, Danutę Kopeć, Sławomira Nowickiego, Mariannę Kopeć, Jana Wojtaszka, Pawła Stasiaka, Waldemara Rabiegę, Teresę Wienc, Jadwigę Pawłowską, Stanisława Kępę, Jerzego, Walerię i Stefana Witczaków, Krystynę Sałek, ks. Edmunda Suchorskiego, Józefę Szlenkier, zmarłych w czyśćcu cierpiących.