INTENCJE MSZALNE: 18 — 24 IX 2017 r.

Poniedziałek

18 IX

700   1800  

1)   Stanisława Wietrzycha

2)   Krzysztofa Chlebowskiego

 Ewę Drobnik – i. rodziców i siostry z rodziną

Wtorek

19 IX

700   1800  

  Mariannę Kopeć

 

Z okazji urodzin Ryszarda z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo na dalsze drogi życia i dla Bliskich Jego sercu

Środa

20 IX

700   


1800  

  Stanisława Matysiaka


 Stefanię Prus – i. wnuka Marka z rodziną

Czwartek

21 IX

700   

 

1800 

  Leokadię Kliber   

 

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

Piątek

22 IX

700   1800  

  Leszka Reksę    Edmunda Ziemskiego – i. wnuka Huberta z żoną i prawnuczką Michalinką

Sobota

23 IX

700   

 

1600  

1700  
1800  

1)  Elżbietę Kordas w 1 rocz. śm. – i. męża wraz z dziećmi i ich rodzinami

2)  Tomasza Nawrockiego – i. synów: Sebastiana i Tomasza z mamą  

O Boże błog. dla nowoż.:  Agaty Jaśkiewicz i Tomasza Kubiaka
 O Boże błog. dla nowoż.: Agnieszki Roga i Mateusza Fułka
 O Boże błog. dla nowoż.: Moniki Wróbel i Tomasza Walasiaka

Niedziela

XXV

 Okresu Zwykłego

24 IX

800     —1000   —1200     —1700   

Helenę, Stanisława i Marzannę Ochlików, Michała Szmajdzińskiego

Za PARAFIAN   (2 chrzty)

  Helenę i Stanisława Kopciów, Tomasza i Zenona Niewiesiów

  Mirosława i rodz. Włodarzów i Balcerczyków

 

   

 

 

 

Czwartek

  21 IX 

2017

 

 

 

 

 

 

1800

 

 

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne:O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O Boże błogosławieństwo dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy i dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O pokój w Ojczyźnie i na świecie. O zdrowie dla Włodzimierza i Anny. W intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin.

   

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, s. Władysławę, s. Charitas, Annę Hołubowicz-Gadkowską, poległych w czasie II Wojny Światowej w walce z Niemcami i bolszewikami, pomordowanych w obozach koncentracyjnych, łagrach sowieckich
a szczególnie w Katyniu i w okresie powojennym, Leona Janika, Kazimierę Bęcką, Kazimierza Judasza, Stanisława Nawrockiego, Zofię Dybioch,  Radosława Kąkola, Krystynę Szymczak, Jana Chwirałę, Krystynę Kwiatkowską, Bolesławę Klińską, Henryka Gawła, Stanisława Juszczaka,  Joannę Gralińską, Henryka Śmietańskiego, Tomasza Kwintę, Czesławę Garbacz, Marię Chojnacką, Eugenię Kurek, Jana Ciepluchę, Radosława Głowinkowskiego, Danutę Lazarek, Arkadiusza Narczyńskiego, Leonarda Ugornego, Janusza Bugajnego, Ryszarda Jarycha, Teresę Korzepską, Stanisława Wietrzycha, Krzysztofa Chlebowskiego, Stefanię Prus, Stanisława Matysiaka, Leszka i Sabinę Reksów, Tomasza Nawrockiego, Danutę Kopeć, Sławomira Nowickiego, Mariannę Kopeć, Jana Wojtaszka, Pawła Stasiaka, Waldemara Rabiegę, Teresę Wienc, Jerzego, Walerię i Stefana Witczaków, Krystynę Sałek, Irenę, Przemysława Biniasia, ks. Edmunda Suchorskiego, Józefę Szlenkier, zmarłych w czyśćcu cierpiących.