INTENCJE MSZALNE: 3 — 9 VII 2017 r.

3 VII

Leonardę Skutecką – i. synowej

Marcina i Tadeusza Kocembów

4 VII

Leonardę Skutecką – i. Stanisławy Olejniczak z rodziną

Katarzynę, Mariannę i Edwarda Winnowiczów

5 VII

Mariana Rapałę – i. pracowników w Muzeum w Opatówku

Marzenę Grzelaczyk – i. cioci Ireny Paszczyńskiej z rodziną

6 VII

Mariana Rapałę – i. Jerzego Marciniaka , dyrektora Muzeum w Opatówku

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

Pierwszy Piątek miesiąca

7 VII

Leonarda Ugornego

1)    Stanisława Judasza – i. bratowej Barbary z rodziną

2)  Z racji 90 rocznicy urodzin Marii z podziękowaniem za Bożą

opiekę z prośbą o dalsze błogosławieństwo zarówno dla Marii

jak i bliskich Jej sercu

8 VII

Bożenę Gąsiorowską – i. Zofii Gąsiorowskiej z rodz. z Opatówka

Helenę Kuszajewską w 3 rocz. śmierci

XIV

Okresu Zwykłego

9 VII

Ryszarda Kicińskiego w 10 rocz. śmierci

Za PARAFIAN

1)   Ryszarda Rajcę

2)   Stanisława Gralińskiego w 3 rocz. śmierci

Józefa Barana – i córki Marii z rodziną

Stefanię Prus – i. synowej Marii z rodziną

Pole tekstowe: INTENCJE MSZALNE:
3  —  9  VII  2017 r.

6 VII

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne: O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O Boże błogosławieństwo dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy i dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla małżonków: Dominiki i Marka. O zdrowie dla Włodzimierza i Anny. O Boże błogosławieństwo dla dzieci
i młodzieży na czas wakacji.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, s. Władysławę, s. Charitas, Annę Hołubowicz-Gadkowską, poległych w czasie II Wojny Światowej w walce z Niemcami i bolszewikami, pomordowanych w obozach koncentracyjnych, łagrach sowieckich a szczególnie w Katyniu i w okresie powojennym, Leona Janika, Kazimierę Bęcką, Kazimierza Judasza, Stanisława Nawrockiego, Zofię Dybioch, Józefa Gołębiowskiego, Halinę Aleksandrzak, Radosława Kąkola, Krystynę Szymczak, Jana Chwirałę, Krystynę Kwiatkowską, Bolesławę Klińską, Henryka Gawła, Stanisława Juszczaka,  Joannę Gralińską, Henryka Śmietańskiego, Tomasza Kwintę, Czesławę Garbacz, Zdzisława Rutowicza, Stefana Tylczyńskiego, Marię Chojnacką, Eugenię Kurek, Jana Ciepluchę, Radosława Głowinkowskiego, Danutę Lazarek, Arkadiusza Narczyńskiego, Leonarda Ugornego, Janusza Bugajnego, Ryszarda Jarycha, Jana Urbańskiego, Teresę Korzepską, Stanisława Wietrzycha, Krzysztofa Chlebowskiego, Stefanię Prus, Stanisława Matysiaka, Leszka i Sabinę Reksów, Leokadię Kliber, Jerzego, Walerię i Stefana Witczaków, Krystynę Sałek, Leonarda Szmajdzińskiego, Ryszarda Rajcę, Marię Kobyłkę, Leonardę Skutecką, Danutę Grzelak, Stanisława Kamiennika, zm. z rodzin: zmarłych w czyśćcu cierpiących.